SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASZE ROZGRZEWKI NA SILCE !! O_o !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1590
zalozylem ten temat bo sam nie wiem jaka rozgrzewke stosowac najlepiej... ja skacze na skakance troche w worek nastukam kilka pompek i troche powisze na drazku i jade =] a jak u was ?

Pozdrawiam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
FU mikro ciezary typu 5kg pięknie wypraszam sobie ...wcale nie są takie małe....





heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wymachy, krazenia, rozciaganie i do roboty

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1590
a co sadzicie o skakaneczcce i worku ? czy moze worek po treningu w trakcie ? chce tez cwiczyc uderzenie ale nie wiem czy laczyc to z treningiem w silowni .. (PIWNICZNEJ =])

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak nie miales doczynienia nigdy z trenerem boksu i nie nauczyl cie techniki odpuść

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skakanka git worek nie powod taki jak koniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
wszystkie kręcenie na ciągania itp szyja barki łapy grzbiet biodra nogi wszystko po kolei rozgrzewam na każdym treningu koło 15 minut cała rozgrzewka i biorę się za trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
pompki, wymachy ramion, rozciąganie i styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3544
pampki krązenia rak itp a skakanka zajefajna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
co ma trener do techniki ? moze jej nauczyc ale samemu w praktyce tez sie da nauczyc dobrej techniki

i'll show you how good i am ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
Chciałem się rozpisać o rezgrzewce ale znalazłem post gzie to już jest ładnie napisane https://www.sfd.pl/temat263777/ 

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
kilka minut wymachów itp,pompek pomacham sztangą i ostry trening

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co o moich możliwościach

Następny temat

Prosze o porady !!!

WHEY premium