SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikołaj Ludwin - naturalna siła 2017

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawodnikiem nie jestem, więc pchałem pod korek. I podoba mi się Wasze - zawodników - podejście. Zdrowe. Bo fakt faktem, gdyby 2 dni popuszczania w pasie miały niebagatelne znaczenie dla sylwetki w dłuższej perspektywie, to dziękuję za taką zabawę.
Bawią mnie za to wszystkie odezwy personal kołczów, ifbb trenerów, gwiazd jutuba, którzy przestrzegali przed Świętami. Bo to lifestyle, pasja, no pain, bla bla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10656 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609949
prz1993
To akurat nie Wiktor pisał, ale dziękuję


kvrwa na telefonie siedziałem kilka dzienników na raz otwartych miałem, ale czemu tak napisałem to nie wiem sam a nic nie piłem bo kierowca ale może opary xD

emenems patrząc czasowo w przód te 2-3dni jedzenia nie odbija sie bankowo na sylwetce, jedynie co to pare dni sie wode potrzyma i zejdzie, a jak ktos jest swieżo po redu to takie podjedzenie i nawet na plus wyjdzie :D


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-12-27 10:43:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
No ale chuy tam, to po prostu takie moje przemyślenia i moje podejście. Są rzeczy ponad pasje, i dla mnie rodzina jest najważniejsza. Kiedyś pewnie większość z Was stwierdzi podobnie, oby nie w sytuacji jak u mnie


No ja też tak uważam, ale akurat co do diety to wole ją trzymać Za to np rezygnuje z towaru, bo wole sobie życie ułożyć itd.. niż tylko nap*****lać, a później nic tego nie mieć oprócz krążka i rozyebanego zdrowia, bo już mi się to znudziło Nie ta genetyka. Chociaż nie mówie, że nie odmieni mi się za jakiś czas %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21601 Napisanych postów 30832 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870963
Wiesz akurat u Ciebie jestem w stanie o tyle to zrozumieć, że wiem jakie masz proboemy z kichami po zjedzeniu czegoś bardziej "brudnego", no i to w jakim jesteś okresie. Ale coś tam bym chociaż skubnął na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10656 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609949
wiktor.grybos
prz1993
No ale chuy tam, to po prostu takie moje przemyślenia i moje podejście. Są rzeczy ponad pasje, i dla mnie rodzina jest najważniejsza. Kiedyś pewnie większość z Was stwierdzi podobnie, oby nie w sytuacji jak u mnie


No ja też tak uważam, ale akurat co do diety to wole ją trzymać Za to np rezygnuje z towaru, bo wole sobie życie ułożyć itd.. niż tylko nap*****lać, a później nic tego nie mieć oprócz krążka i rozyebanego zdrowia, bo już mi się to znudziło Nie ta genetyka. Chociaż nie mówie, że nie odmieni mi się za jakiś czas %)


będzie off? czy poporstu rezygancje to masz na mysli zmniejszenie kreatyny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo że mniejsze #noDaysOff
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
No i to jest prawdziwe kulturystyczne podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
co to off ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
the offspring

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - plan, dieta, suplementacja

Następny temat

Progresja w treningu PUSH PULL hipertrofia + FBW A B sila

WHEY premium