SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs na październik :Sekwencja: wytrzymałość,siła ,moc

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 10401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masti właśnie rozwiązał mój dylemat na Poniedziałek. W sumie to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Chyba będę musiał wprowadzić jakieś kody przedkonkursowe -sprawdzające znajomośc terminów i zasad ,przed wrzuceniem zadania konkursowego :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma stresu Masti. Zasady były jasno określone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
oj tam oj tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prawdzie to nazwa konkursu zmyłkowa jednak. Niepotrzebnie się chwaliłem, że 28/29go sprawdzam ciężary na koniec cyklu, stąd ta dziwna data finału Musik Masti wyborca PO, wykombinował aż miło popatrzeć





Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-10-29 22:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Data nie jest dziwna i wynika z naturalnego rytmu życia- w sobotę i niedzielę przeważnie mam więcej czasu-chyba,że gdzieś wyjadę .

Jest też czas dla Was ,zwycięzców na złożenie zamówień,które juz w poniedziałek bywają wysłane (teraz we wtorek jest świeto-może być jakieś przesunięcie).

Fans -nie wpadasz czasem w lekką megalomanię ?

Tu było wiadome ,ze nie wystartujesz :)






Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-30 08:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież wiesz, że jajca sobie robię.
To jest konkurs dla maszyn a nie kosmitów.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-10-30 08:51:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Powiem ,że nie bardzo-tymi zadaniai konkursowymi specjalnie ani pleców ani klaty nie spompowałem.

Tempo nie takie jak iti-na to nie ma juz formy ale pewnie jeszcze spróbuję bo widzę szansę poprawy wyniku w innej taktyce.
Drążek mnie specjalnie nie ogranicza-po 8- 10 w takiej serii zrobię kilka razy.
Wyciskanie podobnie,bo ciężary małe przy mojej wadze.

Tak teoretycznie liczyłem powinno z + 10 pkt dojść .
A jak to w praktyce wyjdzie-sprawdzę w przyszłym tygodniu.

Dziś wieczorem wyniki i lista nagrodzonych-pewnie prędzej się uda .




Czekam na jakiś odzew-są chętni do konkursu bis w listopadzie-bez udziału oczywiście uczestników z pierwszego konkursu.

Jest szansa błysnać i jest szansa zrobić fajny trening-inny niż zazwyczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
masti
Ty nagraj swoją sekwencję a my Ciebie ocenimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti

Czekam na jakiś odzew-są chętni do konkursu bis w listopadzie-bez udziału oczywiście uczestników z pierwszego konkursu.

Jest szansa błysnać i jest szansa zrobić fajny trening-inny niż zazwyczaj



Niie za dużo tych konkursów ignorujących nogi? A później chodzisz po siłowniach zdziwiony, że same boćki wokół. Dawaj siady zamiast drążka i działamy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan push&pull do oceny

Następny temat

Siła, Sprawność, Wytrzymałość - DT novyneo

WHEY premium