SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs na październik :Sekwencja: wytrzymałość,siła ,moc

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 10350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Jeszcze chyba Szajba się zgłaszał ale na razie cisza z jego strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
No to byłoby już pięciu

Szajba dawaj otwieraj temat i jedziemy z tym masti-planem


Zmieniony przez - iti706 w dniu 2016-10-21 19:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masti mam pytanie,czy muszę za każdym razem kręcić wagę krążków skoro używam tych samych,przyznam że na siłce jest kiepskie światło i marnie mi to wychodzi,nie wiem czy cokolwiek widać.Wagę ciała to rozumiem żeby wykluczyć że nie przykoksiłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Lepiej nakręć, by nie miał nikt watpliwości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Niestety, wykluczyła mnie z konkursu kontuzja łokcia. A może poziom jaki reprezentujecie
Tak szczerze, to o ile jeszcze w podchwycie mogę się podciągać, to w nachwycie czuję i słyszę, że mi się coś w okolicach łokcia drze jak zetlałe płótno. Przykro mi

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Lepiej nakręć, by nie miał nikt watpliwości :)

To niestety 2 próbę mam do wyrzucenia przybliżyłem zoom aby sfilmować wagę ciała i zapomniałem oddalić do filmowania wagi krążków,także nic nie widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
_Szajba_
Niestety, wykluczyła mnie z konkursu kontuzja łokcia. A może poziom jaki reprezentujecie
Tak szczerze, to o ile jeszcze w podchwycie mogę się podciągać, to w nachwycie czuję i słyszę, że mi się coś w okolicach łokcia drze jak zetlałe płótno. Przykro mi



Uuu to nie dobrze no cóż Szajba Ty się kuruj , a ................................ ja w taki razie pojadę za dwóch
(czyli jakbyś był)



Zmieniony przez - iti706 w dniu 2016-10-21 19:45:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Niestety, wykluczyła mnie z konkursu kontuzja łokcia. A może poziom jaki reprezentujecie
Tak szczerze, to o ile jeszcze w podchwycie mogę się podciągać, to w nachwycie czuję i słyszę, że mi się coś w okolicach łokcia drze jak zetlałe płótno. Przykro mi

W sumie to tylko w pierwszym etapie pisze o nachwycie :)
Masti więc jak zezwolisz na podchwyt ?
Po za tym mam jeszcze pytanie,pisałeś że obowiązkowy jest pierwszy etap,a co z pierwszą sekwencją drugiego też obowiązkowa,chodzi mi o ilości powtórzeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Tak-pierwsza sekwencja na II poziomien zadaną ilość a reszta ,jak komu pasuje:)

Ale oczywiście w połączeniu ze współczynnikami dla drążka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Jak inni startujący nie mają nic przeciwko temu-może być wyjątek dla Szajby na podchwyt.
Tylko żebyś sobie tej kontuzji nie pogłębił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan push&pull do oceny

Następny temat

Siła, Sprawność, Wytrzymałość - DT novyneo

WHEY premium