SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
wczoraj zrobilam sobie kolczyk bylam starsznie zadowolona bo nic nie bolalo dzisiaj jest troszke gorzej ale da sie przezyc. zrobili mi bez zgody rodzicow i nic to nie bolalo a co do kolczyka w pepku wyczessek ja nie mialam zadnych komplikacji a kolczyk w peku mam juz półtora roku ale kazdy reaguje inaczej chociaz moje kolezanki tez nic nie mialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
wczoraj zrobilam sobie kolczyk bylam starsznie zadowolona bo nic nie bolalo dzisiaj jest troszke gorzej ale da sie przezyc. zrobili mi bez zgody rodzicow a co do kolczyka w pepku wyczessek ja nie mialam zadnych komplikacji a kolczyk w peku mam juz półtora roku ale kazdy reaguje inaczej chociaz moje kolezanki tez nic nie mialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
I jak teraz Missana jest Ci z kolczykiem?? fajna sprawa nie ma co juz postanowilam po 18nastce robie rodzice Twoi nic narazie nie podejrzewaja? juz sie nie moge doczekac tej chwili i kolczyka w jezorku
A nioonia dzieki za odpowiedzi skoro Wam nie przeszkadza to w całowaniu to u mnie tez tak musi byc

.nawet Anioły grzeszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
dzisiaj jeszcze pobolewa ale mam nadzieje ze jutro juz bedzie dobrze wyczessek mowilas o kolczyku w pepku czy w języku? nie domyslaja sie ale jutro mam rozmowe ztata i mam nadzieje ze nic nie zauwazy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
Missana o to jak Ci z "nim" pytalam o kolczyk w języku. wiesz ja tez jak bede robila sobie kolczyk to w tajemnicy przed rodzicami bo wiem, ze by mi na to nie pozwolili. A nie mam zamiaru z niego zrezygnowac. Mam nadzieje, ze jakos przetrwam ten ból po przebiciu i nie bedzie tak źle. Pozdro

.nawet Anioły grzeszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
pewnie ze przetrwasz, z dnia na dzien potem jest coraz lepiej i mniej boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
jestem juz pewna 100%-owo ze sie kłuje ciekawe co moja mama powie jak sie dowie wczesniej nie myslalam o przebiciu jezyka, podobalo mi sie to ale powiedzialam ze nie zrobie sobie tego, jednak gdy mój chlopak sobie przebil jezorek to ja sie tak napalilam ze chce tez takie cudenko miec u siebie fajna sprawa naprawde takie kuszące to jest ajj hehe.

.nawet Anioły grzeszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
jak dlugo jezyk jest spuchnięty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
hej seplenic mozesz sie w tedy jezeli ci przekuja jezyk i on spuchnie to zalezy od organizmu napewno nie jedz nabialu (mleko jogurt itp) bo powoduja plesn. mozesz jesc kaszke chociaz jest na mleku to ona zabija bakterie, najlepiej jesc zubki chinskie np knora itp ale narazie bez makaronu bo moze ci sie zaplatac. bedzie cie bolec na poczatku gardlo no i jezyk wtedy bedzie trudno sie calowac heh a czy kolczyk bedzie widac podczas mowienia to zalezy w jakim miejscu ci go ktos zrobi. najbardziej bedzie bolec przez kilka dni potem stopniowo opuchlizna zejdzie i bedziesz mogla bawic sie kolczykiem dowoli!! pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
Ja prawdopodobnie idę dzisiaj zrobic kolczyk w języku. Chciałam na początku zrobic pod wargą po prawej stronie ale jako, że moja mama się nie zgadza [ tata pewnie też ] dlatego decyduje sie na kolczyk w języku, może faktycznie tego nie zauważą. Siedzę w Anglii więc spokojnie mogę sobie zrobic kolczyk od 16 bez żadnej zgody. Tylko mam jeszcze problem ze szkołą bo trwa do 20 lipca. Ale czytając to forum nabrałam nadzieji, że może jednak uda sie to ukryc. Długo żyje ten temat btw , niektóre wypowiedzi wręcz powalające hehe
a dla mnie ten przymusowy post akurat się przyda bo sama z własnej woli jedzenia nie potrafię sobie odmowic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium