SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w języku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
Wiec tak odpowiem na twoje pytania
1.przebicie samo nie boli. Zazwyczaja daja znieczulenie.
2.koszt kolo 100zl
3.Na poczatku nie ukryjesz chyba ze sie nie bedziesz do nich odzywala, jezyk puchnie i czesto jest tak ze smiesznie sie mowi, no i przez pierwsze dni nie zjesz obiadu tak jak zawsze.
4.Jak bym byla twoja mama to bym ci na to nie pozwolila,wiec bedzie ci ciezko ja przekonac ale proboj moze sie uda.
5.przy calowaniu nie przeszkadza, oczywiscie jesli masz juz krotki kolczyk bo z tym dluzszym moze byc klopot
6.zupki i kisiel( ja to jadlam) po 3tyg jadlam jogurty. w sumie zalecane jest przez pierwsze dni nie jesc nabialu.
7.opuchlizna i bol moga sie utrzymywac przez tydzien ale to juz zalezy od organizmu.
8.to co powinnas wiedziec jest napisane na 120 stonach :) lub www.wildcat.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
ja mam pytanko... mam kolczyka przez hmm tydzień ? juz mnie nie boli ale jezyk wydaje mi się opuchniety to możliwe ?? i nie moge kolczyka odkrecic wogole jezyk mi nie wychodzi caly z kolczykiem i nie wiem jak złapac pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
tak, mozliwe.
a po co niby chcesz odkrecac? zostaw ten jezyk w spokoju i daj mu sie zregenerowac...
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a ile masz lat, ze zadajesz takie pytania?
czy my znamy ciebie i twoich rodzicow, wasze relacje?
nie powinno sie rodzicow oklamywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
bylam w studio. powiedzieli mi ze 50 zl z kolczykiem. heh. ?czy to nie za mało?? :)
a i czy nie trzeab pułkać języka jakimś płynem do dezynfecji? czy nie? :)
ehh za miesiąc planuje sobie przebic i juz musze sobie kupywać potrzebne rzeczy wiec napiszcie ;] :**

hym. :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
HEY ja mam kolczyk id poniedziałku z rana.. ogolnie samo przekłucie nie boli ale pozniej jest masakara.. w tej chwili jestem na poziomie czy go wyjac czy nie.. wczoraj mało nie zemdlalam bo nic nie mogłam zjesc.. czasami jest dobrze że zjem wszystko.. tak jak wczoraj.. rano nic a po polodniu kebaba i nawet mnie jezyk nie zabolal a wieczorem tez juz praktycznie nic..

a i mam jeszcze pytanie czy mozliwe jest aby kolczyk miezdzył mi kubeczki smakowe?? mój brat pow że tak jest i mnie troche wystrachał tym :/

no i opuchlizne mam taką w miarę i gadam normalnie :D i kiedy to może zejść<chodzi mi o opuchlizne>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
kolczyk w języku? bardzo fajna sprawa ;D
ja mam kolczyka i jest super;)
co prawda, może i się trochę sepleni na początku, ale później jest już ok.;) jedzenie? no na początku zbytnio jeść nie mogłam, tylko serki i tego typu jedzenie. przy przekuciu nic nie boli ;) to trwa tylko parę sekund ;D jak się coś mówi to nie widać kolczyka ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a i mam jeszcze pytanie czy mozliwe jest aby kolczyk miezdzył mi kubeczki smakowe?? mój brat pow że tak jest i mnie troche wystrachał tym :/
spojrz na jezyk, ile masz tych kubeczkow smakowych. wystarczajaco, wiec smaku nie stracisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
ja sie nie boje że strace smak.. po prostu mam w tym miejscu taki rowek wygnieciony.. nie wyglada to fajnie i boli.. a z przode przed kolczykie zrobila mi sia jakas biala krostka czy cos takiego..

jak jest biały nalot na języku to z tego co pamiętam to jest ok??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana-pilne.

Następny temat

Piszczel a ściągacz

WHEY premium