SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula, DT nr ∞

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
No byloby Ci ciezko, to fakt. W rozciaganiu nie jestem specjalistka i nie potrafie okreslic Twojego potencjalu, ale pewnie az tak niemobilny nie jestes. Potrzebowalbys sporo czasu na sprobowanie:)
Wczoraj przesiedzialam na lodowisku grubo ponad 2 godziny. Jako, ze kamera mnie nie lubi, mam tylko jeden lichy filmik salchowa, w ktorym rece robia co chca, a ja pacze na lod jakby mial zaraz uciec



Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
Miałem okres że nie brakowało jakoś wiele do szpagatu - w dorosłym życiu. Ale jak zawsze były od tego ważniejsze rzeczy. Za dzieciaka to robiłem niesamowite rzeczy. Ojciec dbał gdzieś tak od 6 roku życia żebyśmy byli jak z gumy. Ale zepsuła mi wtedy formę gdzieś pod koniec podstawówki strasznie paskudna kontuzja - po której zresztą cały rok nie mogłem jeździć na łyżwach (a dziś zbieram jej dodatkowe żniwo). Takie życie. A teraz to nawet nie bardzo mi się chce próbować takich wyzwań.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale nawet dla laika widać jako progres zrobiłaś na łyżwach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Uważaj na telefon by Ci nikt nie skroił podczas wiercenia dziur w lodowisku

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Dzięki Paula:*
Kluczem była współpraca z trenerką. łyżwiarstwo to bardzo trudny sport, a takie koordynacyjne lewusy jak ja nie mają szans na ogarnięcie techniki samodzielnie.

Anubis, już mi raz zakosili...teraz proszę kogoś znajomego o nagranie moich wyczynów.

06.12.2019
Ps. właśnie się zorientowałam, że to już grudzień....

zawitałam w końcu na siłke, hahaha. Udało mi się zrobić 2 obwody. Robie je na czas: AMRAP w 1 minucie

1. goblet sqt 12,5kg
2. przysiad bułgarski 5kg
3. podciąganie
4. pompki
6. RDL na jednej nodze 5kg
7. wiosłowanie hantlą 12,5kg
8. wyciskanie hantli (stojąc na jednej nodze) 5kgx2

+ stretching

No, w sumie jak tak pacze to nie taki głupi.... sprobuje go powtorzyc, tylko tym razem wezme wiekszą hantlę niż 12,5 kg.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
Szczęśliwa musisz być skoro nie zauważyłaś że to już grudzień. U mnie to jeden z gorszych miesięcy bo straszny młyn w pracy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Night, chyba właśnie dlatego nie zauważyłam, bo młyn zaczął się już w listopadzie.
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
A czym się teraz zajmujesz?? Coś związane ze sportem??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
No niestety nie:(. Jestem asystentka administracyjna, w humanitarnej organizacji. Do sportowej jeszcze nie udalo mi sie dopchac

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
Ale to chyba też dość ciekawa praca. A może mi tylko się wydaje .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej masa? :)

Następny temat

rzeźba na gumach i fitnessie

WHEY premium