SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Przemiana Sylwetki / Podsumowanie str.76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Wszystkim dziewczynom życzę powodzenia! Bede Was dopingowała, a sama będe po prostu robiła swoje :) trzymam kciuki !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
jeszcze będzie można jutro założyć dziennik konkursowy ?

Zmieniony przez - Moni88 w dniu 2011-04-10 20:51:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Nie dam rady dziś zrobić obwodów, za bardzo objedzona jestem przez te późne jedzenie.

Zrobię jutro w ramach konkursowego dnia GPP, można nie?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
ja też melduje się od jutra, dziś nie dało fizycznie rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Ja też się piszę, w końcu i tak ćwiczę :)
Obliques możesz zajrzeć do mnie i zobaczyć czy mogę startować ze swoim dotychczasowym treningiem i zrezygnować z aerobów po siłowym (ze względu na moj wieczorny fitnessik - 5h tygodniowo)i dorzucić siłowo wytrzymałościowy i GPP ??
Boję się tego wyeliminowania twarogu na 4 tyg :/ lubie twarożek
Dziewczynom życzę duzio duzio wtrwałości :)
Dajcie OGNIA !!!! :)

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
ja też od jutra już na 100% przed chwilą wróciłam ze szkoły i już nie dam rady. Wybaczcie mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
asia dwaja ile ruchu masz wiecej niz w konkursie to Twoja sprawa, ocztwiscie przy tym ukladzi etreningow wywal aero potreningowe
Tylko od razu ostrzegam ze bedziesz sie czolgac nie wiem jak ci sie uda w pierwszych tygodniach poprowadzic zajecia

Zakladajcie macie jeszcze czas, w tym tygodniu startujemy i liczymy ale mozecie jeszcze dolaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Obli jak ja mam ta lekka skoliozę to chyba mogę robić swing oburącz sztangielką?czy mam zamienić to na wyciskanie w zwisie??

I czy nowy temat mogę sama założyć czy tu napisać??

Tak ma wyglądać turkish get up ??



5x na jedna i 5 na druga rękę i robić na zmianę czy najpierw 5 na jedna i później 5 na drugą??


burpee robić z hantlami czy bez na maxy i później w treningu??




Zmieniony przez - werzgr w dniu 2011-04-11 11:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
werzgr mozesz robic i dwuracz, to co pisze to tylko srodek ostroznosci dla tych dla ktorych jest to niekomfortowe cwiczenie i z dolegliwosciami
Temat zakladasz sama jak kazdy post
tak pierw jedna strona pozniej druga
burpee bez hantli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Proszę o dopisanie mnie do konkursu.
Przepraszam za lekki poślizg, ale dopiero dzisiaj zawitałam na forum jako aktywny użytkownik.

"Gdyby człowiek nie stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, nigdy by jej nie przeskoczył!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

asikia20/ rzezba

Następny temat

Czas zmian

WHEY premium