SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty Po roku.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1360
Prosze Oceńcie efekt które osiągnąłem po "roku" pracy, nie jest to doskonałe ,ale wydaje mi sie że jak na rok jest ok ;)
Pozy w ogole tragedia,ale nie o to tu chodzi na razie .

Zdjęcia byly robione po kolei 11 listopad 2012 (93kg) czerwiec 2013 (63kg) i zdj z dzisiaj tj.Październik 2013 (71kg)










Zmieniony przez - leniasz w dniu 2013-10-27 18:45:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Ładnie zrzuciłeś sadło ale teraz dokładniej pilnuj diety bo znów cię podlewa. Lewa strona jest dość niesymetryczna do prawej, jakbyś miał dłuższy bark, i ogólnie lewa jakby większa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1360
Wiek 17
Waga 93 >> 63 >> 71
Wzrost 181
Staż treningowy za kilka dni 12 miesięcy
Obwód ramienia 31 cm
Obwód klatki ....
Obwód Pasa ....
Wyciskanie leżąc Wyciskania ze sztangą nie bardzo lubie bo nie czuje że pracowałem nad klatką po nim . wole hantle a wyciskanie hantlami na ławce płaskiej max był hantle 28kg i 8 powtórzeń probowałem hantle 30kg razy 6 ale nie daje rady mimo ze 28 robie razy 8 .
MC 85kg x 6
Przysiad 85kg x8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Jak na rok to porazka, ledwo co widac jakies zalazki miesni. Jeszcze dluga droga przed Toba.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
co ty gadasz za glupoty ladnie tluszcz spaliles miesni tez troche jest teraz masuj ostroznie zeby sie nie zalewac za bardzo powodzenia:)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
teraz buduj mięśnia,ładnie zrzuciłeś to sadło które było.Wytrwałości,bedzie dobrze pilnuj jedzenia i trenuj .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Udaj się do endokrynologa. Twoja sylwetka może wskazywać na zaburzenia hormonalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
stawiasz na gino?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Hubert, po czym to można poznać? Pytam bo sam mam podejrzenia do nieprawidłowej pracy tarczycy, ale z głupiego strachu przed lekarzami boję się robić jakiekolwiek badania.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Dobre efekty, co prawda bar brothersi mieli lepsze xd ale teraz to tylko masuj bo chudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
Gats 2
Hubert, po czym to można poznać? Pytam bo sam mam podejrzenia do nieprawidłowej pracy tarczycy, ale z głupiego strachu przed lekarzami boję się robić jakiekolwiek badania.


to idź prywatnie do labolatorium i zrób panel tarczycowy ft-3 ft-4 i tsh koszt kompletu ok 70-80 złoty i bedziesz widział czy wszystko miesci się w widełkach i co się dzieje z tarczycą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 239
nieźle spadłeś..... z wagi :D :D teraz BUDUJ :D :D :D

Bóg dał mi Ciało ja zrobię z niego Zbroję !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VI MISTRZOSTWA MR SFD i IV MISTRZOSTWA MISS SFD - REGULAMIN i ZGŁOSZENIA

Następny temat

Typ budowy ciała.

WHEY premium