SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po roku przerwy.. xD

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624


siema. od miesiaca wrocilem znowu do cwiczen... a zaczynalem jeszce bedac malym gowniarzem (15lat) cwiczylem wtedy okolo 3,5 roku z przerwami niestety. ostatnio mialem wlasnie rok przerwy i spadki byly wielkie :/ ale po tym miesiacu wydawało mi sie cos takiego nie mozliwe ,ale złapałem 8kg xD (65kg - 73kg) i wszystko idzie na jak najlepszej drodze do dobrej formy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
ale tak jak mowilem moje cwiczenie jest uzaleznione od roznych czynnikow na silke chodze za darmo w poniedzialki srody i czwartki ale mam ograniczony czas i zdaze zrobic tylko jedna duza grupe miesniowa.. a triceps i bic oddzielnie bo robie sobie w pokoju na hantlach.. no i sciagania wyciagu robie czasami tez jak mam czas ale zapomniałem dopisac

Zmieniony przez - jasikbot w dniu 2008-04-16 15:56:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
DObrze to wyglada
Napisz cos wiecej o sobie, co brales itp!
Zapodaj tez wiecej fot no i sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
no jak bylem młody to wiecie jak to kazdy młody=głupi zero diety była kreatyna czasami nawet nie zwracalem uwagi na cykle tylko bralem bez przerwy, na poczatku priorytetem była klata i biceps oczywiscie z czasem to sie zmieniło xD teraz od miesiaca lece na dietce i na cyklu tcm+mono i jestem bardzo zadowolony
swego czasu wyciskałem 130kg co przy dawanej wadze 67,5 bylo dobrym wynikiem ;p ale zawsze wymuszone przerwy mi wszystko psuły.. a dzis poszło lekko 120kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Ładnie i estetycznie sog ale daj więcej fot

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
ramiona b. fajne, zbite miecho. konkretnie to wyglada

ale nad plecami popracuj, brakuje im szerokosci zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajny napis na lodówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
mnie sie podoba sog na zachete do dalszej pracy

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
dzieki za pochwały foty dorzuce jutro jeszce pewnie jakies, no i plecy wlasnie za szerokie niestety nie sa bo zaniedbywałem kiedyś je troche ale pracuje nad nimi .. a lodówka miażdży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
bardzo ladnie, nawet jak na te przerwy!oby tak dalej.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63962
ladnie jest masuj dalej
pozdro sog

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Pare Fotek - nowe str 5

Wiecej