SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta w wieku 15 lat.... POMOC!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
To tak zaczne od poczatku ;] Mam 15 lat i chcialbym zaczac chodzic na silke. Chcialbym nabrac masy bo waze troche malo jak na swoj wiek i wzrost 174cm to waze 45 kg ;/ Moglby mi ktos powiedziec jak mozna przytyc? I chcialbym zeby mi ktos ulozyl diete bo od stycznia planuje chodzic na silke 3 dni w tyg. Tylko prosze o lagodne komantarze bo zdaje sobie sprawe ze moge nabawic sie kontuzji itp. A od razu mam pytanko. Poniewaz jestem zielony w tym to zapytam czy odzywki sa szkodliwe dla zdrowia i czy sa konieczne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
Ok dzieki wszystkim. Temat chyba mozna zamknac bo juz sie dowiedzialem to co chcialem sie dowiedziec ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
zacznij jesc mniej ale częsciej , zainwestuj w makarony , ryże ryby itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
dodaj białka (kurczaczek piers, twarog itd) i jak wyzej makarony ryze, ryby (tunczyk, makrela) witamininki i heja nie cwicz w tym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 982
Za mlody jestes na siłke. Robisz dietke tak jak ww. makarony czyli duzo wegli , cyc z kury , ogolnie zarcie w ktorym jest duzo białka . i rośniesz ...dieta to podstawa

Staram się bardzo ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
j/w daj spokoj z silka i dieta

poczytaj to
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
Dzieki za odpowiedzi ;] A od kiedy moglbym zaczac z silka? bo hmm.. moj rocznik to 1993 to prawie 16 lat mozna pwoiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
już możesz spokojnie narazie programem FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
dobrze ze zaczynasz w tym dziale a nie od razu do galerii zdjec lecisz xDD
spokojnie mozesz zaczac chodzic na silke w tym wieku. chcesz moge Ci podac z gory makro plan na 2 lata cw. tylko bd musial gdzies link poszukac...

Nil mortalibus ardui est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
Swazy to jakie masz propozycje z tym planem? Jak mozesz to napisz mniej wiecej jak by mial wygladac plan. A i jeszcze zapytam czy mam brac odzywkli itp. czy naturalnie pompowac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Odzywki to dopierdo w okresie stagnacji. Ewentualnie mozesz sobie dokupic jakies bialko lub gainer. I dieta na guzik a poza tym dobry trening i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
Hmm.. a coto ten gainer?? i ile stoi i gdzie mozna sie zaopatrzyc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o porade :-)

Następny temat

dieta plz o ocene

WHEY premium