SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase a zwiększanie BF

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 129
Witam. Chciałem przybrać na masie aby po jakimś czasie przejść już na właściwą redukcję i odkryć wszystkie mięśnie na wierzch. Na moim profilu widnieją posiłki jakie jem, co tydzień zwiększałem o 150 kcal. Głównie zwiększałem węgle tak jak powinno się robić na masie z tego co mi wiadomo. Na siłowni mam dostęp do pomiaru składu ciała i zauważyłem że w ciągu miesiąca przybrałem tylko 0.5 kg masy mięśniowej i aż kilogram tłuszczu.

Czy mogę prosić o jakieś rady jak zniwelować przybieranie tłuszczu podczas masy? Co powinienem zmienić w diecie?

Z budowy ciała to jestem takim mezo-endo i przybieranie na masie raczej nie powinno być problemem, ponieważ jeszcze rok temu BF miałem jakoś 17-18%. Na dzień dzisiejszy 13.3%.

Z góry dziękuję!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Witam,
wstaw dietę do poprawy wg wskazówek :
https://www.sfd.pl/-t922822.html 
Wypełnij również ankietę działu
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Skoro widzisz, że Cię podlewa, to nie dawaj na ślepo po tydzień po 150kcal, bo gdzieś tak wyczytałeś, a trzymaj jeden pułap kcal i obserwuj co się dzieje.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak poprzednicy.

Większa nadwyżka kaloryczna nie zainicjuje bardziej efektywnym przyrostem masy mięśniowej, to bardzo powolny proces. Przekraczanie nadprogramowych ilości kalorii może jedynie zwiększyć ryzyko otłuszczenia, a nie taka jest idea. Dodatkowo nie patrz przez pryzmat nierzetelnych informacji znalezionych online.




Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-11-26 11:44:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Nie znając podstaw diety i treningu nie jesteśmy w stanie a wiele pomóc. Poza tym pomiary na urządzeniu w siłowni daruj sobie i skup się na pomiarach obwodów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 129
Zapotrzebowanie mam 2850 kcal. Ile proponujecie w takim razie abym dziennie jadał właśnie biorąc pod uwagę budowę masy mięśniowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
flex1976
Witam,
wstaw dietę do poprawy wg wskazówek :
https://www.sfd.pl/-t922822.html 
Wypełnij również ankietę działu
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 129
Przepraszam za to. Wstawiam swoją dietę i proszę o wskazówki co powinienem zmienić albo co zostawić tak aby wszystko było w porządku.







Zmieniony przez - kapi1099 w dniu 2016-11-28 17:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Podaj również informacje o sobie . Wypełnij ankietę działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 129
Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 67
Wzrost : 174
Obwód klatki : 92 cm
Obwód ramienia : 35 cm
Obwód talii : 78 cm
Obwód uda : 55 cm
Obwód łydki : 38 cm
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 13%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła, wf 3 razy w tygodniu
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : wf 3 razy w tygodniu, siłownia 4 razy w tygodniu
Odżywianie : raczej nie mam żadnych słabości, potrafie odmówić sobie jedzenia czegokolwiek
Cel : przybranie na masie mięśniowej
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : w normie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : białko
Stosowane wcześniej diety : własna na redukcje, nic specjalnego ani zaawansowanego


Zmieniony przez - kapi1099 w dniu 2016-11-28 19:42:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Dżem, wafle i olej słonecznikowy do eliminacji. O il wafle jeszcze czasami można zjeść, to reszta nie nadaje się do niczego. Zamiast dżemu owoce z ksylitolem, a zamiast słonecznika olej kokosowy. Poza tym do każdego posiłku warzywa.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny - 65KG

Następny temat

Deficyt kaloryczny - ile powinien wynosić?

WHEY premium