SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję przy 15%BF jaką polecacie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
Witam ponownie.
Wcześniej założyłem temat do oceny diety:
https://www.sfd.pl/Redukcja__Low_Carb_do_oceny-t725861.html
Jednak nikt mi nie pomógł.
Zapewne jest źle rozpisana...
Dokonałem rzeczywistego pomiaru tkanki tłuszczowej, a nie jak wcześniej korzystając z ogólnego wzoru.
Wynik to 15,10% Tkanki tłuszczowej. Oczywiście głównie na brzuchu.
I tu pojawia się moje pytanie jaką dietę polecacie, aby coś spadło?
Czy CKD będzie odpowiednia?
Moim celem jest zejście do 10%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mięsa i ryb w tej Twojej rozpisce masz małe ilości. Jajko 1 dziennie to jest porcja dla modelki na redukcji.
Jeśli chodzi o CKD, to nie ruszaj. Zabierają się za to ludzie z odpowiednim stażem i wiedzą. Brakuje Ci też kwasów omega-3. Dodaj jakieś kapsy, albo tran.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
Dzięki wielkie. Dietę trochę pozmieniałem zwiększyłem ilość ryb, i mięcha a co do tego 1 jajka słyszałem, że facet nie powinien jeść więcej niż 3 tygodniowo. Ale widocznie jest to kolejny mit ;) Stąd ilość jajek też zwiększyłem. Kwasy omega 3 wdrożę od następnego tygodnia. Oczywiście SOG poleciał. Temat można zamknąć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i czemu ma służyć to 3 tygodniowo? Ja zjadam 5 dziennie.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2011-04-22 21:48:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
Usłyszałem to od kolegów i paru koleżanek, ktoś nawet wspomniał ze wpływa na bezpłodność u facetów. Nie będę się na ten temat wypowiadał bo nie mam pojęcia, jedyne co znalazłem to ten art pochodzący z innej strony:
http://www.ithink.pl/artykuly/styl-zycia/zdrowie-i-uroda/mam-jesc-mniej-niz-3-jajka-tygodniowo/
I z tego co wyczytałem można spokojnie jeść więcej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
tak, można.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Choroby układu krążenia to siedzący tryb życia, stres, papierosy i wysokie spożycie przetworzonej żywności. Jeśli chodzi o cholesterol, to też nie jest on przyczyną chorób układu krążenia. Jeśli chodzi o bezpłodność - szkoda komentować. Od dziecka zjadam codziennie po 5-8 jaj, czasem więcej. Nie mam ani problemów z układem krążenia ani z libido, płodnością czy innymi rzeczami o których pisze lobby margarynowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koledzy potrzebuje porady

Następny temat

wielki piątek co jesc?

WHEY premium