SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Malinka123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja się nawet nie zastanawiam kto ćwiczy gdzieś w pobliżu, ale jak teraz pomyślę to zwykle albo mężczyźni a jak jakaś babka jest to wręcz mnie drażni jej obecność z facetami jest fajniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
na początku może się będą dziwić
ale na pewno będą szanować i pomogą jak trzeba )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
na początku może się będą dziwić
ale na pewno będą szanować i pomogą jak trzeba )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Patrza bo okaz jestes :) U mnie kompletnie wymieszane, nie widac podzialu. I laski podrzuty olumpijskie robia i na biezni czlapia. Nie lam sie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Nie przejmuj sie, szybko sie przyzwyczaja, a jak trzeba bedzie to i pomoga. Na mojej bylej silowni bylo podobnie, po prostu rob swoje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Z facetami kobietom się zazwyczaj dobrze ćwiczy. Prędzej się kobieta z kobietą nie dogada niż kobieta z facetem.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627660
Gapią się i wcale nie myślą tego co Ty myślisz że oni myślą:) Zakładam, ze myślą o wiele bardzie prozaiczne rzeczy jak widzą laskę w opiętych gatkach:)
I tez potwierdzam fakt, że faceci są pomocni -i zawsze oddadzą mi łamaną sztangę (towar deficytowy) czy hantle, które chciałabym i wezmą "większe" - a laski nigdy. Mam taką super serię, ze potrzebuję hantle 8 kg i sztangę - laski zawsze jak widzą ze sztanga leży to próbują zabrać - bo przecież nie używam... (w tej sekundzie) - a faceci nie. Teraz już specjalnie idę w te "męskie" rejony, serio - bo u nas w teorii są 2 miejsca z obciążeniem - "babskie" - hantelki do 10 kg i plastikowe sztangi i "męskie" z całym dobrem.



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2017-04-03 09:26:11

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2017-04-03 09:26:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
Dzięki za słowa otuchy Dobrze się dziś nastroiłam i nie mazałam się przed treningiem Robię swoje. I macie rację, facet kobiecie raczej zawsze pomoże, a laska lasce no różnie to rzeczywiście bywa. Z doświadczenia wiem też, że najlepiej i najbardziej zgodnie pracowało mi się w biurach gdzie byłam jedyną kobietą, więc coś w tym jest.
Micha i trening z dziś wieczorem.
Jutro zobaczymy jak moja dwutygodniowa redukcja wygląda na wadze, z pierwszym tygodniem ubyło 0,7, więc super, ale u mnie waga bardzo chwiejna, będę bardziej patrzyła na cm.


Zmieniony przez - Malinka123 w dniu 2017-04-03 12:08:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
przypomniała mi się taka sytuacja (sory za spam, jak cos:P) na siłce: miałam w planie superserię w której musiałam korzystać z dwóch wyciągów: jeden na górze, drugi na dole i na różnych uchwytach, więc, zeby zaoszczędzić czas używałam obu stron bramy. kiedy dosłownie się odwróciłam i zaczęłam robić drugie ćwiczenie, jakas laska podleciała i zdjęła uchwyt. ja jej mówię, że w sumie to ja go jeszcze używam. a ona: "przecież widzę, że nie". no i go sobie wzięła


Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-04-03 14:03:42

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No po czymś takim to bym chyba wybuchł. Bezczelna. Nie trawię takich ludzi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o pomoc w ulozeniu cwiczen

Następny temat

Tabletki anty, a brak efektów odchudzania ?

WHEY premium