SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Malinka123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To tylko świadczy o tym, że początkujący z niej bywalec skoro nie wie, że można robić na zmianę niektóre ćwiczenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
Oj ja bym wybuchła, nie toleruję takiego chamstwa. U mnie jest też inny problem, laski które przychodzą na siłkę..... nie wiem w sumie po co. Na pewno popatrzeć w tel, cyknąć jakąś słit focie, i tarasować miejsce. Często zdarza mi się taką uprzejmie zganiać, bo siedzi na maszynie i śmieje się do telefonu....

Pomiary jednak zrobię jutro, bo dziś mam spore zakwasy, a wtedy waga zawsze u mnie rośnie. U Was też?

Poniżej
dieta i trening z 03.04.2017

Śniadanie: jajecznica z grahamką i kiełbaską drobiową.
Obiad: pierś z kury, kasza gryczana, brokuł.
Kolacja: tarta z łososiem i szpinakiem oraz czerwone wytrawne wino

A wieczorem popełniłam fit kopiec kreta (zdjęcie poniżej). Dobre ciacho i niezłe makro: 1 porcja 143g 205kcal, 18B, 6T, 21W













Zmieniony przez - Malinka123 w dniu 2017-04-04 09:55:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
Miska z 04.04.17
Trening z dziś 05.04.17


Miska trochę mało, ale mam nadwyżkę z weekendu, więc równam.
Śniadanie: jajecznica z chlebem żytnim.
Obiad: barszcz ukraiński z wkładką z ziemniaków, fasoli, fasolki i mięska.
Kolacja: udko z kurczaka i sałatka
Podjadałam też mój fit kopiec mniam


Dziś mega progres na treningu, ale tylko dlatego, że nie wiedziałam ile waży gryf Myślałam, że 10, a okazało się, że 20 O ja głupia Dziś byłam ze znajomym, o wiele raźniej, pójdzie jeszcze ze mną w piątek. Mega się cieszę z progresu, prawie każde ćwiczenie zwiększyłam.








Zmieniony przez - Malinka123 w dniu 2017-04-05 11:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
Mam do Was prośbę! Proszę o opinię.

Sprawa nie dotyczy mnie tylko mojej psiapsióły i kuzynki. Wiek 31lat, wzrost 165cm, waga 85kg, niedawno urodziła drugie dzieciątko. Już nie karmi. Chce się odchudzić i wykupiła dietę i trening u trenera Paweł Cattanelo, podobno jakaś gwiazdka, ale ja zupełnie nie kojarzę (nie oglądam TV). Po przeprowadzonym wywiadzie (nie do końca wiem jak wnikliwy był) kuzynka dostała dietę i trening. Trenig siłowy na wolnych ciężarach z podziałem na partie 4 x tydzień + zawsze po cardio. Nie moja bajka, ale wiem, że tak też można. Jednak dieta, dla mnie głodówka. 1200kcal 116gB, 36gT, 116gW. Ja bym przymierała, a zresztą sama wyliczałam jej BMR i wiem że jest ponad 1500.
Proszę o opinie od Was, żebym mogła jej je przesłać i żeby podeszła do tego z głową i nie godziła się na tą dietę. Dodam, że nie podał kaloryczności tylko produkty i gramy, np obiad 100g piersi z kury i 33g ryżu + warzywa...... Do tego ciężki trening..... Wrzuciłam to do programu i się przeraziłam po obliczeniu kcal i makro.
Będę wdzięczna za pomoc!


Zmieniony przez - Malinka123 w dniu 2017-04-05 11:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no głodówka, ale myślisz, że randomowe użytkowniczki forum przebiją autorytet gwiazdki?
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
kebula
no głodówka, ale myślisz, że randomowe użytkowniczki forum przebiją autorytet gwiazdki?


Mam taką nadzieję. Czułam, że on da jej taką dietę. Liczy na szybkie progresy swoich klientów, żeby móc się nimi chwalić na profilach, chore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wiesz, zawsze możesz podać mój przykład: po podobnej redu mam zajechany cały układ hormolnay i nie miesiączkuję od ponad 2 lat

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 945
kebula
wiesz, zawsze możesz podać mój przykład: po podobnej redu mam zajechany cały układ hormolnay i nie miesiączkuję od ponad 2 lat


Dziękuję, to mocny argument. Życzę powrotu do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Dziekuje mysle, ze jestem ksiazkowyn przykladem jak sie konczy zle zaplanowana redukcja polaczona z problemami osobistymi

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o pomoc w ulozeniu cwiczen

Następny temat

Tabletki anty, a brak efektów odchudzania ?

WHEY premium