SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 533053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
To chyba nie doczytałeś jaka metka jest na topie a jaka już nie... I masz rację - wesoły jestem z natury

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Adrian duzooo czytal tylko nie docytal ze meta w wieku 17lat to porazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1301
Wiem ze teraz wszyscy biorą albo polaka albo ruskiego :) ja chciałem brać ruskiego ale akurat chłopak nie miał :/ wiec ja wybrałem bułgarskiego i wiem ze dużo jest tych pod***ek ale po wyglądzie mojego to mogę powiedzieć ze to orginał a jak zadziała to zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Z zasady to co nabyłeś jest "najnowszą" wersją podróbki bułgarskiego Bionabolu

Ale próbuj

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1301
Wiem ze 17 lat to lipa bo w tym wieku organizm produkuje bardzo dużo testosteronu ale już tyle ludzi brało mietka mając 17 lat i nawet po 16 i jakoś żyją :) i ja tez będę :) a po 100 tabletkach metanabolu zabardzo nic nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Przekonamy sie czy nic nie bedzie

hehehehehe niektorzy traktuja mete jak cukierki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1301
Wiec zobaczymy jak to będzie oby to był orginał :) a jak już to będzie pod***ka to kupie polaka :):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1301
ja będę ostrożny :)i będę przestrzegać wszystkich zasad :) hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
n apewne rzeczy nie ma oslonek czy odbloku - coz decyzja nalezy do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1301
Zgodzę się z tobą :)ale ci powiem żeby wszyscy patrzyli na to co robią z perspektywy strachu :) to była wielka lipa i nie byłoby niczego :) Wiec jak ma się coś stać to niech sie stanie !!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium