SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777658
Musisz do ćwiczeń złotych podchodzić bardzo skupiony. U Ciebie utrzymanie prawidłowej, ciasnej pozycji to sprawa kluczowa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no tak, bole mogą byc z jakis drobnych przeprostow pewnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777658
Oczywiście, że może być u mnie tak się dzieje mc do osi ciała jak przegnę i zrobię przeprost to pojawi się ból następnego dnia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Pomiary dzisiejsze takie nie zabardzo xD pozostawiam do oceny
7;40
Waga 77,2
Pas - luzem - 88,5 / życiowo 86 (nie wiem czy jakies bledy zywieniowe jednak,czy taka uroda... odkad pamietam mialem wszystko chude i tendencje do bycia taką "kulką" na patykach. Kulka na brzuchu,zwlaszcza po jedzeniu, patyki reszta wiadomo....raczej uchodzilem za chudego, ektomorfik i wogole,ale trudno powiedziec jednoznacznie. Nauczylem sie wiec chodzic z niepelnym luzem na brzuchu zeby nie wygladac karykaturalnie. / napięty 84

Klatka - 99 luz/wciagniete powietrze 102
Biceps - 34,5 prawy / 34 lewy
Nogi - 56 prawa / 57 lewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777658
A jaki masz teraz bilans kaloryczny? Jesteś na plusie czy minusie bo faktycznie pas dość duży jak na wagę

Ile masz wzrostu?


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2018-04-19 09:33:43

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
180cm wzrostu, bilans kaloryczny 2800, czasem mam tak że mam dosc mocny apetyt na wieczór i sobie robie nadprogramową kanapke ze 2 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777658
Czyli jesteś na ujemnym bilansie więc albo jesz za dużo albo jakieś produkty Ci nie leżą. A tak orientacyjnie jaki masz deficyt?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
nie ,teraz jeszcze robie mase...no wlasnie wiem ze to jest dziwne. 2800,a wczesniej 2700 i takie srogie przyrosty,jak przy tej aktywnosci ,wadze i wieku to neutralny to jest okolo 2500 chyba.. PPM wychodzil mi 1800. Na redukcje dopiero planuje wejsc od 1 maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777658
To faktycznie przyrost spory zwłaszcza w okolicach pasa. A jakieś hormony oprócz prolaktyny badałeś u siebie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
testosteron podwyzszony, estradiol zanizony , prolaktyna zawyzona ,progesteron ciut zawyzony...takze wpadla bomba do piwnicy..ale ja na bombie nigdy nie byłem. Bylem z tym u endo no i wlasnie stad ten rezonans mozgu, mam tez skierowanie na usg tarczycy i Antytpo, anty tg ,ft4 bo podejrzewaja u mnie lekarze hashimoto :) przemiło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium