SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778006
R.o.o.b
Rok to prawdopodobnie minimum...


Tak ale jak jest taka potrzeba to warto wyjść na prostą nawet jak by to trwało rok

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Prawda... Cóż trzeba walczyć nie ma lekko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
To ile razy dziennie to białko pijesz ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Różnie... Zazwyczaj staram się raz dziennie jedna porcja (w dni treningowe wychodzą 2, jedna przed treningiem żeby nie jechać na czczo a druga już normalnie do posiłku) ale czasami jak nie mam czasu przygotować posiłku to robię shake z płatami owsianymi i orzechami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Wczoraj generalnie praca i regeneracja... nic wspaniałego , posiłki cóż to już 2 miesiąc redukcji wkrada się nuda:)
Dzisiejszy trening :
WL 4x6 - 72,5kg - poszło dość lekko widzę jeszcze miejsce na progres...
Wyciskanie na skośnej 4x8 - 22,5 kg - nowa technika która pozwoliła mi trzymać ręce bliżej ciała i trochę pogłębić zejście, dzięki Ronnie.
Ściąganie drążka wyciągu górnego 4x8 - 63 kg
Wiosło 4x8 - 27,5 kg
OHP 4x6 - 37,5 kg - szło ciężko, wyczuwam lekką blokadę
Uginanie ze sztangą 4x10 - 25 kg
Triceps wyciąg górny 4x10 - 25kg
Allachy 4x12 - 56 kg

Generalnie trening dobry, przed treningiem wziął BlackBlood do Biotech - szału nie była jak za pierwszym razem, coś tam podrażniło ale żeby mnie walnęło o ziemie to raczej nie... Może większa dawka, zobaczymy.... Jeszcze tylko cardio i dzień mam zaliczony:)




Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 24/04/2018 09:05:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778006
Musisz coś dorzucić do tego wiosła bo nie możesz wiosłować takim ciężarem jak uginasz na biceps

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Nie sprecyzowałem to wiosłowanie hantelką:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778006
No tak ale wiosłować hantlą podobnie jak uginać na biceps. Dołóż tam do pieca. Dodasz pewnie 10kg i wtedy wejdzie w grzbiet jak należy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Uginanie bicepsa ze sztangielką jednorącz ma 10kg póki co :) spoko wiem o co chodzi od następnego treningu zaczynam dokładać większe ciężary, progresuje co 2,5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778006
Spoko dojdziesz do ciężarów. Ja zawsze zwracam uwagę, że we wiośle hantlą musi być ciężko i wówczas odczucia są zdecydowanie lepsze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium