SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Góra:

Wyciskanie leżąc 3x5 80
Wyciskanie hantli poziom 4x 6 27,5
Wiosło 3x5 42,5 w paskach
Ściąganie wąskim nachwytem 4x10 61,5
Żołnierz 3x5 40
Uginanie ze sztanga 4x8 + prostowanie z liną 4x8
27,5+23

Jakiś tam jeszcze lekki progres zaczynam notować przy WL, ale czuje że blokada się czai już wkrótce:)
Waga spada , już niedługo mam nadzieję że zejdę poniżej 100 cm w pasie:)
Potem tydzień wakacji i lekkiego roztrenowania i kolejne 6 miesięcy ostrej jazdy:)
Poniżej zdjęcie wczorajszego cheata:)





Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 12/06/2018 07:17:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
80kg w 3 x 5 to juz ładny wynik.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
R.o.o.b
Dół:
Przysiad 3x5 85 - blokada nie wiem czy pójdzie więcej na redukcji zatrzymałem sie w tym samym miejscu co ostatnio... dołączył do tego ból pachwiny.i lędzwi.. musze trochę chyba jeszcze popracować nad techniką...
Goblet squat 4x15 27,5 -
Wyprosty na maszynie siedząc 4x15 50
Martwy na prostych nogach 4x10 75 - tutaj też lekki ból lędźwi ale wiem z czego wynikał, zła praca bioder...
Uginanie podudzi 4x12 55

Ogólnie redukcja zaczyna dawać mi w kość... Góra jeszcze idzie lekki progres ale dół to niestety porażka... Chciałem dojść do 100kg ale widzę że niestety jest to dla mnie póki co nie osiągalne...



Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 07/06/2018 16:12:04


Na masie szczyć się siłą a na redukcji sylwetką.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Niby tak ale u mnie nie ma ani jednego ani drugiego :)
80 kg to nie za dużo, jak osiągnę 100 kg wtedy będzie gitara:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Pracujemy nad tym, zeby bylo i to, i to

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
ronie220
Pracujemy nad tym, zeby bylo i to, i to


Tutaj to wiesz odpowiedzialność jest dzielona :) na razie nie jest źle dieta jeszcze nie dokucza az tak mocno:)
Dzisiaj miały być nogi z rana ale musze się do tego mentalnie przygotować dałem sobie jeszcze jeden dzień na lekką regenerację:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Narazie tych kcal nie jest tak mało, więc trzymanie diety nie powinno stanowić problemu. Pamiętaj, że lepiej się przejeśc niż nie dojeść.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
true:)dla mnie to nawet za duzo jest:)ale zaczyna wchodzić to wszystko nie zapycha jak ostatnio:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Metabolizm bedzie coraz szybszy. Przyjdzie czas, ze będziesz chodził glodny na tej kaloryce.
5

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dół:
Przysiad 3x5 85 - blokada na całego póki co tego nie powiększę....
Goblet squat 4x15 30
Wyprosty na maszynie siedząc 4x15 50
Martwy na prostych nogach 4x10 77,5
Uginanie podudzi 4x12 54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium