SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

yoyo1978/BLOG/ E7 :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Pięknie yoyo :)

I tak się boss wszystkim zajmie. Teraz to nam da popalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
yoyo, ale ładnie wyliczyłaś dietkę
najadasz się tym wystarczająco?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
jestem glodna

jadlam 50min temu...
zostal mi oststni posilek....

uzywam dziennika posilkow.. sobie ustawiam i przestawiam jak trzeba, fajnie sie komponuje diete

Zmieniony przez - yoyo1978 w dniu 2009-09-11 20:42:34

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
bola mnie plery, mam skatowane dwuglowe, nie moge rozciagnac rąk bo boli mnie klata i barki, utykam na prawa noge... i jestem glodna...

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
yoyo,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
dwuglowe daja znac mocno , dolaczyly sie przywodziciele i odwodziciele i odrobine tylek, barki sa ok, klata tylko troche i lydka juz mniej

a do rozpiski dodaje twarog chudy 100g (poprawniej: twarog szczuply kaukazoidalny) ktory wciagnelam na noc

...wczoraj zrobilam sobie kuracje rozgrzewajaca poduszka elektryczna (nie wiem czyj to wynalazek, ale fajnie grzeje) niestety pomimo rozgrzewania bol nie przeszedl - choc przyjemnie bylo

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
bolamnie plery, mam skatowane dwuglowe, nie moge rozciagnac rąk bo boli mnie klata i barki, utykam na prawa noge... i jestem glodna...

No popatrz jak przyjemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
spoko, juz utykam na dwie nogi, dwuglowe sie poprzykurczaly... nigfdzie sie z domu dzis nie ruszam ewentualnie z fotela na kanape i z powrotem

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
yoyo, jeszcze tylko 15 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tylko kijowo że głodna jesteś, ja bym zwariował. Nienawidzę być głodny.


twarog szczuply kaukazoidalny


nie mogę

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-09-12 13:37:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie ma pompy

Następny temat

Prośba o poradę - jaki trening wybrać.

WHEY premium