SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

yoyo1978/BLOG/ E7 :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
mnie czeka test w sobote. Zostałam zaproszona na kawe na 15.00

Hehe ... bedzie pewnie wszsytko: kawa, ciasto, itp, itd ...

Ja powiem im tak: "Sorry ... robie MASE i mam specjalną diete. Jade tylko na wodzie i prawie 2kg jabłek dziennie"


A może im to delikatniej powiedzieć

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Oj i to jak potrafia być upierdliwi nie tez czeka impreza w sobote i niedzile u barata i rodziców.Oj bedzie gadanie moich strszych ty znowu nic nie jesz mama zaraz mowi włoze ci tego i tego i zapycha mi talerzyka jak jestem u babci to juz zupelna porazka wtwdy wszyscy na mnie siadająostatnio wymigałam sie tym ,ze ide rano wyniki porobic i nie moge jescdobry sposób jak ktos jeszcze tego nie mówił to polecam ,mi tezktos z forum to podsunął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
a moi bliscy i znajomi już przyzwyczaili się do moich "dziwactw" i mam spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Ludzie to sa upierdliwi z tym jedzeniem

ta bo niektorym to sie wydaje ze czekoladki i chipsy to najwieksza radocha

ciesze sie tylko ze mnie do wlasnich takich przyjemnosci nie ciagnie a jak juz mam naprawde na cos ochote to wypijam gorzka kawke z odrobina mleka i przechodzi

maupa fajnie Ci nie trzeba sie tlumaczyc hehe
moja rodzinka juz sobie dala spokoj i tylko sie nieraz ze mnie smieja pare znajomych tez wie ale reszta nie rozumie czemu nie chce chipsa a przeciez nie bede kazdemu mowic ze mase robie bo i tak nie skumaja - ostatnio mowilam znajomemu to mowi wez przestan wielka baba bedziesz .

Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2009-09-17 09:02:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ta Wasza masa to zero frajdy...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
He dzis jakas wycieczka szkolna byla w sklepie i mlodziez kupowala sobie "drugie sniadanie"
Stalam do kasy za nimi i patrze:

ICe Tea + serek homogenizowany+ slodka bulka + banany, a drugi dokupil jeszcze energy drinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pycha . No, może Ice Tea za słodka trochę... Miała młodzież po 90kg? Pewnie nie - a ile mniej stresów w spożywczym i przy konsumpcji .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
ICe Tea + serek homogenizowany+ slodka bulka + banany, a drugi dokupil jeszcze energy drinki

mam ochote na cheat meal'a

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie, byly to typowe chudziaki,
Jakie ekonomiczne jedzenie, zapomnialam dodac ze jeszcze taka mielonke w stylu naszej parowki kupowali (to ma polowe mniej bialka niz orginalne mieso (nie bede dodawac czym bialko jest zastapione)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie no, mielonka odpada - poza tym robić zakupy w Szwajcarii i czekolady nie kupić?

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie ma pompy

Następny temat

Prośba o poradę - jaki trening wybrać.

WHEY premium