ja sie dołączę do tematu, chcialbym kupic sobie jakis slodzik, slyszalem ze wlasnie ze stevii jest najlepszy ale gdzie zawsze zakupy robie- kaufland, tesco, lidl itp to widze jakies slodziki ale na zadnym nie pisze stevia, czy takie slodziki jakie sa w kauflandzie tez są dobre? czy stevia jest jakos wyjątkowa?
1. Warzyw warto wrzucić w miskę orientacyjnie, nie mówię, by ważyć, oczywiście nie mówię o ziemniakach, straczkach, bulwach, czy awokado, reszte owszem - można ominąć. Kaloryczność wzrasta, bo jest tłuszcz - logika myślenia. 2. Skoro się zgadza, to czemu nie, ale wrapy są dość przetworzone (zazwyczaj oleje utardzone dodają etc), być może [...]
Jedyny wybór to Lidl/Aldi/delikatesy centrum a to z kolei ostatnio się zawiodłem na deliaktesach, dosłownie 4-5 dni temu, na promocji piersi z kurczaka, a wyciąłem z 1400g ponad 100g odpadu, a na patelni pieniło się jakbym płynu do naczyń tam wlał
Ja wcinam twarog z biedronki, najtanszy 1kg - 9,40 (lub lidl tez poniezej 10zl za kg), ten lewiatana w ogole mi nie wchodzi. B: 18.7 T: 4.7 WW: 3.7 Generalnie za kazdym razem jak widze jakis nowy/inny twarog to biore go na probe, ale na dluzsza mete wchodza mi te co pisalem. Nie rozumiem czemu te drozsze (12-15zł za kg) mają wiecej wody, niz te [...]
[...] Burgery z indyka z serem żółtym • 110 g Bułka kajzerka (2 sztuki) K: 325.6 kcal B: 9.2 g T: 4.0 g W: 64.5 g • 115 g Mięso mielone z fileta z piersi indyka rzeźnik lidl K: 127.7 kcal B: 25.3 g T: 2.3 g W: 0.6 g • 20 g Chleb żytni revmod biedronka K: 45.8 kcal B: 0.8 g T: 0.2 g W: 9.8 g • 20 g Ser żółty salami w plastrach światowid [...]
Sobotnie jedzonko :-) 1. śniadanie: niezastąpiona jajeczniczka ze szczypiorkiem, bułka 6 ziaren "lidl" z serem żółtym i wędliną 2. po treningu: budyń jaglany tym razem dwukolorowy :-D z bananem, odżywką, gruszką, czekoladą gorzką 70% z pomarańczą i rodzynki 3. obiad: naleśniki z mięsem mielonym i warzywami 4. kolacja: płatki owsiane z odżywką, [...]
Widze że matematyka sie kłania , Kurczak Lidl - 500g - 8 zł z tego są porcje na dwa dni i jeden posiłek na 3 dzień przelicz sobie ile wychodzi na 4 tyg. a ile kosztuje odżywka Kanonier_BDG nie komentuje
U mnie wczoraj wieczorem puste zamrażarki w sklepach na pierwszy ogień poszła biedronka później Kaufland i Lidl xd zostały tylko ryby i kiełbasa. Ale pod koniec miesiąca będzie można robić zakupy na lajcie :D Osoby ćwiczące mają lepszą swiadomosc jakie towary wybierać :D jja rybki pokupie z przyjemnościa , leca platki owsiane , oleje , oliwy [...]
Za rozsądną cenę to kupuję Freeway Cola Light (Lidl) i Lift pomarańczowy, bo jeszcze w miarę nie są jak płyn do chłodnicy i nie czuć tak tej chemii :) Zmieniony przez - Sezonowiec ^^ w dniu 2012-11-26 13:20:06
[...] o3... Może tak pisze ale lipa straszna :) Nawet lniany olej który POWINIEN zawierać duże dawki o3 czasem ich nie zawiera zwłaszcza kupowany w sklepach spożywczysz:biedr,lidl,netto itp. Olej lniany najlepiej kupić w aptece wtedy masz pewność. Co do tego jakie ilości używać. Nie obawiaj się, nie grożą Ci skutki uboczne o3 jak będziesz brał [...]
twaróg,wołowina na tatar pakowana po 250gr,polędwice,warzywa i owoce-Biedronka. płatki owsiane,ryż paraboliczny,tuńczyk-Lidl. jaja 73gr-od gospodarza po 50gr Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2010-10-05 21:25:00
[...] ziemniaki jak mam czas gotowac salatka 20:00 silownia 21:15-21:40 puszka tunczyka w oleju z cebulka i kukurydza mniej wiecej 24 ze 2 kanapki z serem i miesem Chcial bym dodac ze pale z paczke dziennie. Do cyklu chcem dodac odrzywki miedzy posilkami Pracuje i nie mam mozliwosci jesc czesciej i gotowac tez nie bardzo wiec oferta lidl i fastfood
nie zepsuje się nawet latem nie powinien oliwa w zależności od twoich funduszy z tanich lidl biedronka szynka dobre szynki kosztuja ponad 30zł za kg ser żółty od czasu do czasu
niestety utarła się niekorzystna opinia o jedzenieu z marketów,ale takie rzeczy jak tuńczyk, makaron i ect. sa ok. Powiem wiecej ja w swoim bloku mam firmowy sklep miesny gdzie niby codziennie jest nowa dostawa a jak kiedys kupiłam tam pierś, to jadąc windą przeklinałam wszystkie psy(bo myślałam,ze ktorys narobił w niej) niestety okazało sie w [...]
ryz dziki? to paskudztwo,nigdy tego nie kupoj bo nie zjesz.a co do ryzu w knajpach chinskich ;jest to ryz kupowany w torbach papierowych 1-kilogramowych,np.w marketach typu lidl,kosztuje to ok 1 zl.a ze ci smakowal to byl tylko dobrze ugotowany.myslisz ze te brudasy dali by cos dobrego?mialem kol co pracowal w takiej niby to porzadnej knajpie [...]