A w ogóle chłopaki, co powiecie na temat kreatywny Olimpu. I czy creatine explode też jest monohydratem ? Mam do wyboru albo ta explode, albo w tabsach 1250. Co wziąć ? Podobno proch ekonomiczniejszy, ale nie wiem czy powinnam go wziąć. osobiście nie przepadam za produktami tej firmy i nikomu nie polecam, xplode z Olimpu nie ma w skladzie [...]
j/w... jak dla mnie jeszcze rok albo 2 i dopiero na suplach. ale jak sie uparles to zacznij od zwyklego mono do coraz mocniejszych stackow. dobre mono to vitalmax creatine. moze byc 250mesh bo roznica w plnach miedzy 80 a 250 jest niewielka. do tego carbo i styka Ci. sam tak jade teraz. tyle ze ta kreta nie jest tak sypka jak carbo tylko taka [...]
wiesz ja tam brałem jakies creatine concept i tez dobrze poszło sadze nie wazna jest marka jesli chodzi o mono .to co do tego mono cos kupic czy tak samotnie zostawic:)?-prosze o rade Zmieniony przez - Arnold123 w dniu 2009-04-19 11:46:29
Horse Power, Cell pump orange Amino 2700 universal Creatine 500g bcaa xtra 500 g bialko uns 3,6 kg carbonox ..wywal cell pump po co Ci 3 kreatyny?Horse power plus Mono UNIVErSaLA WYSTARCZY.AMINO JAK BRAC MASZ NAPISANE NA OPAKOWANIU,,Mono universal po treningu 5 gram w wolne na czczo 5 gram .Horse power przed treningiem .w wolne mozesz popoludniu [...]
w kapsach masz zwykle mono , potem masz w kapsie ethylosteron , xpand jest w kapsach ale duzo gorzej wychodzi niz proszek mozesz tez sprubowac sam jablczan lub sam ester m3creatine biogenixa/tri-creatine hi teca lub crester biogenixa/ester hi teca. za 100zl to jedynie mozesz kupic zwykle mono w kapsach na pelny cykl... z carbo Zmieniony przez - [...]
Mono Vitala+Tri Creatine Malate z Vitala to świetne połączenie. Ale jak połączysz to mono ze Stormem to też będzie ok i efekt myślę, że porównywalny. Natomiast gainer i białko to nie jest dodatek do cyklu, a jedynie uzupełnienie diety, tam gdzie nie wyrabiasz z posiłkiem lub odpowiednią ilością białka. Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu [...]
No może między 170 a 200mesh to jakiejś różnicy większej niebędzie, ale miezy zwykłym mono a rozdrobnionym 200mesh tak. Co do 250mesh to ponoć nieistnieje, bo niema na świecie takiego laboratorium kóre by produkowało kratyne o takim rozdrobnieniu, najwieksze rozdrobnienie produkuje FERRO PFANSTIEHL wynosi ono 200mesh six kiler pytał o najlepsze [...]
Zdecydowałem sie na taki zestaw, 40zł musze jeszcze dozbierac i jak teraz mam to brac? 1.Hot blood 2.0 (820 g) 2.Power Creatine (500 g) 3.Omega-3 (60 kap.) 4.Adam Multiple witaminy dla mężczyzn (60 tab.) Mono na czczo i po treningu HB przed treningiem Omega rano do sniadania 2kaps. i przed snem 2kaps Witaminy 2tabletki do obiadu Dnt HB na czczo [...]
Nie doczytałeś kolego. W miedzy czasie jadam jogurty, owoce itd, do tego odżywki, o które nie pytałem bo wiem jak stosować te które mam aktualnie. Sory za umieszczenie postu tutaj, jak zaczynałem go pisać chciałem spytać też o odżywki a żeby to zrobić musiałem podać co i kiedy jem i ogólne elementy treningu, ale stwierdziłem że jeszcze po czytam, [...]
nie bardzo rozumiem...przeczytaj jeszcze raz...miała CreaPure jest Creatine Monohydrate...Każda będzie miała prawie 100% mono jeśli będzie to oczywiście samo mono :P
Myślałem że to będzie prostszy orzech do zgryzienia ;d Aczkolwiek zazwyczaj robiłem cykl na jednej kreatynie i brałem 10g dziennie bo slyszałem że takowa dawka Kreatyny na dzień jest najlepszą opcją. A tu wychodzi mi z 28 w DT i 20 w DNT . Zerknijcie i sprowadźcie na właściwą drogę :D DZIĘKI odwdzięczę się SOGAMI ;). A więc na cyklu będę brał [...]
Ja mam jeszcze takie pytanko bo niewiem ile to jest wlasnie to 100g tego bolica ;/ niewiesz jak to odmierzyc ile lyzek ?? jeszcze jedno pytanko ;p zakupilem creatine mega caps 1250mg do tego Nitrobolon 100kapsow i tego gain bolic 6000 mam takie dawkowanie DT rano 5g mono (krety) przed treningiem 30min 6kapsow (nitro) po treningu te 100g gaina [...]
Panowie zmieniłem zdanie co do 1 cyklu drugi zrobie na S+S a dzisiaj zamówiłem CP+mono kaizena do CP daja gratis Met-Rx Creatine Blast 908g do tego gainer i białko myśle że bedzie git
[...] jest lepiej;p jest troche zwierza;p ale musi teraz masowke zrobic bo znika;p nie boj sie, dam rade :P najwyzej dorzuci sie carbo :P pytanko do was http://www.dso.pl/trec-creatine-micronized-taurine-400-g-dextroza-gratis-p-1425.html bral ktos moze? moze ktos polecic dobre mono? potrzebuje min 650 gramow i najlepiej za darmo %-) - zarcik, jak [...]
Panowie, jak połączyć n/w suple by wyszedł sensowny cykl: - NitroBolon II Treca - ok. 500 g - HyperFusion Hi Teca - 240 capsów - mam także na stanie Pure Cratine SFD w większej ilości ;-) Z góry dzięki serdeczne za pomoc. zaproponuj cos, to napiszemy ci, czy ok:-) sprobuj moze ci sie uda rozpisac dobrze Więc próbuję: DT: 30 g Nitro przed [...]
Panowie cykl chce robić następny i tak się zastanawiam, zostało mi jeszcze sporo CREATINE XPLODE i NOPRELOAD na poprzednim cyklu mieszałem i przedtreningowo brałem. Tak się zastanawiam teraz mono musze dokupić to napewno, ale czy ciągnąć przedtreningowo na w/w czy kupić meso?
Czy wraz z przedtreningówką BSN N.O-XPLODE, która zawiera tajemniczą formułę "Muscle Volumizing Creatine" (nie jest podane w jakich ilościach) mogę stosować dodatkowo zwykły monohydrat, czy lepiej tego nie łączyć ze względu na skład BSN NOXPLODE? Jeśli można, to stosować dawkę 10g mono dziennie? Z góry dziękuję za odpowiedź.