witam , ostatnio kupiłem takie suple Nitrobolon II Treca i Total creatine z Megabola. Nitrobolonu mam 350gram a kretki 300gram + 330gram dekstrozy. Mam takie pytanie jak to brać, ćwiczę 3 razy w tygodniu , moim celem jest masa i siła . Nie będzie to pierwszy cykł na kreatynie ale nie jadłem jej już naprawde dawno. waga; 71kg wzrost; 182cm wiek;18 [...]
Witam. Przede mną pierwszy cykl kreatyną mono, na który wyprałem produkt SFD Pure Creatine w kapsułkach --- http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_Pure_creatine-opis26881.html Chciałbym stosować je w dni treningowe 5g rano 5g po treningu, i w dni nietreningowe 5g rano. Lecz wyraźnie jest napisane że jedna porcja to 5kapsułek czyli 3600mg monohydratu [...]
Witam wszystkich. Mam takie drobne pytanie. Zaczynam wlasnie cykl na wyzej (w tytule) wymienionych suplementach. I prosilbym Was zebyscie mi rozpisali jak to brac???W dni treningowe i nietreningowe i po ile tabsów. TCM OLIMPU Mega Caps 1100 - 300 caps. MONO CREATINE OLIMPU Mega Caps 1250 - 150 caps. TAURYNA OLIMPU Mega Caps 1500 - 150 caps. Z gory [...]
Witam. Staz: pół roku. Cel: masa 1. Mam w planach za 3-4 miesiace zaczac pierwszy cykl kreatynowy. Myślałem o mono, ale w prezencie dostalem stack Olimp creatine xplode. Leciec z tym pierwszy cykl czy zostawic na pozniej? 2. Jezeli ten olimp, to jak z dawkowaniem? Planowałem w dt 5g przed i po treningu, w dnt 5g rano. W 5g prochu sa 3,67 g [...]
Tak wiec planuje sobie kupic kreatynke mono http://www.bodyshapersfitness.com/goals/lean_muscle/lean-creatine/reflexcreatinecreapure-reflex_creapure_creatine_monohydrate_500g.htm?browse=1#product-reviews czy to dobry wybor na pierwszy cykl ? jeszcze planuje zakupic bialko dla kolegi i tu jest problem bo jest dosc spory wybor [...]
elo,xpand ma skład jeśli chodzi o kreatynę Creatine Ester Fusion 4500 mg Jabłczan estru etylowego kreatyny, jabłczan kreatyny, cytryniantrój kreatyny, Kreatyna AKG czyli jest tutaj równe 4,5 grama kreatyny normalnej kreatyny,mono czy tam jabka?,czy tutaj jest mniej?,nitro II tez ma jakiś matrix ale sam nie wiem czy tam jest 5 gr [...]
Witam mam pytanie,Obecne stosuje olimp creatine 1250 mono od poczatku lipca,zmierzam stosowac ja do konca miesiaca.Moje pytanie to czy w nastepnym miesiacu bede mógł stosowac THERMO SPEED EXTREME Mega Caps?Tylko niewiem czy niezepsuje mi moich efektow z creatina poniewaz to spalacz,ale na opakowaniu pisze ze pomaga budowac tez mase miesniowa.Co wy [...]
Witam stosowałem mono bardzo długo, przejadłem już z 5kg teraz czas na pierwszy stack, który z wymienionych będzie lepszy? lub czy polecicie inny w podobnej cenie Crea DX3 allnutrition czy Creatine xplode od olimpu
Siemanko, jako że tematem przewodnim w mojej głowie dzisiaj jest kupno odżywek tak więc... mam pytanie czy połączenie 100% Pure Power z sfd i mono universal creatine powder bedzie dobrym pomysłem? Suple mam zamiar brać od września, a jak wiadomo wrzesień = nauka i tutaj rodzi się moje pytanie... Czy jeśli ten stack słabo wyjdzie to CO mogę wziąć [...]
[...] i mam takie pytanie nie mam planu treningowego a chce zdobyć masę mięśniową i rzeźbę , czy polecacie jakiś plan? i drugie pytanie mam spalacz tłuszczu Thermo speed + creatine megacaps 1200 mono i Napalm co o tym myślicie żeby odrazu zacząć przyjmować? Wiem że muszę oponke spalić dlatego ten spalacz :) Pozdrawiam i Proszę o jakieś porady. [...]
[...] moje pytanie to czas cyklu suplementów, ile powinien trwać jeden cykl oraz ile przerwy po nim? 1.activlab-bcaa-xtra- mam zamiar brać 20g dziennie 2. universal-kreatyna-creatine-creapure-mono- mam zamiar brać 20g dziennie 3.Beta alanine Pytanie drugie to gdy wprowadzę suple czy brać wszystko na raz czy może połączyć kreatyne z bcca i po [...]
Mam nieotwarte Creatine Powder 500g (czysty mono) + Dextrosa 500g. Wszystko Activity oryginalnie zapakowane. Kupiłem dużo wcześniej ale się za bardzo zatłuściłem więc jestem na redukcji. Sprzedam tanio bo potrzebuje kasy. Mam też nieotwarte Carbo Activity 1kg pomarańczowe. Jak ktoś chce też mogę sprzedać. Nie jestem handlarzem więc proszę o [...]
Wita, mam kilka pytań odnośnie kreatyny : 1. chcę brać 15g dziennie lepiej wziąć 10g na czczo i 5 g po treningu czy odwrotnie? 2. co sądzicie o stosowaniu kreatyny z gainerem ? zostało mi ok połowę HI TEC mass bulider , oraz brac go przed czy po treningu? 3.po jakim czasie mogę zjeść pierwszy posiłek po spożyciu kreatyny ?. Inf dodatkowe: [...]
Witam Chciałbym zacząć II cykl kreatynowy na mono od Trec'a "CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE+ DEXTROSE" do tego chciałbym jeszcze dorzucić białko (Trecnitroprogen) i węglowodany (Fitmax Carbo) lub zamiast białka i węgli gainer "TREC NUTRITION HARD MASS" czy to dobry pomysł, a jeżeli nie to polecacie coś? /edit- jeżeli to się komuś przyda [...]
Witam Chciałbym ułożyć sobie na zimę nowy cykl, zawierający cell pump. Ma ktoś jakiś pomysł co dać do CP aby wzrosła siła i masa?? Zamierzam także wprowadzić dietę do tego cyklu. Wcześniej brałem cp z mono i przyszło trochę siły. Proszę o wskazówki w doborze suplementów. Co myślicie o dodaniu do tego Inkospor X-Treme Creatine 500g? Zmieniony przez [...]
Witam panowie,chciałbym zrobic cykl kreatynowy mono z jabłczanem 8 tygodni: TREC NUTRITION CM3 caps + SCITEC NUTRITION CREATINE CAPS + do tego jako przedtreningówke S.A.W,co myslicie o tym zestawie? Prosił bym o ewentualna rozpiske w jakch ilosciach i kiedy brac,dodam ze to bedzie mój drugi cykl wczesniejszy mialem na Crea9 Xtreme.Wiek 35 plan [...]
Witam.Zakupiłem na us.suple kreatyne mono tak na zapas na nastepny cykl.Ta kreatyna firmy SNI xtreme pro creatine 500g,niebyla zbyt droga jest na promocji za 56 zl i w zwazku z tym mam pytanie czy ktos bral ta krete i co moze powiedziec o jakosci tego produktu.Czy aby dobrze zrobilem kupujac kreatyne,wydajemi sie ze cena niezawysoka jak na [...]
Witam Male Info: Wiek: 17 Waga: 92 Wzrost: 184 Cel: masa, sila Chodze od roku na silownie. Suplementy jakie bralem to kreatyna mono przez miesiac. Mam pytanie co dokupic do tego? Zakupione: Creatine High Energy 210caps HMB Revolution 300Caps Aminomax 6800 160caps Bialko czy gainer jakis?? dzieki
Witam. Mam na sprzedaż ~ 2 kilo Gainera Mass Activator, ~200 kretki mono Pure Creatine, ~50 kaps CM3 Jablczan, ~ 100 kapsów Reactora Pro. Cena nie za wysoka gdzieś ~40 zł. Kontakt : [email protected] gg:33785489 /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/ad6a5632bfc543429ac3bb8ad5a290cd.jpg /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/4c72bb201b0745b19678775f54491c7c.JPG [...]
Witam Planuje odzywki na jkais czas i sprawa wyglada tak 1 cykl na mhp T-BOMB II Dzień Treningowy: pierwsza porcja przed, druga po treningu (ok 4cps na dawkę) Dzień Nietreningowy: po przebudzeniu cykl potrwa niecale 4 tyg potem przerwa 4 tyg 2 cykl kretyna PRIMAFORCE CREATINE MONOHYDRATE dt:5 g mono po przebudzeniu, przed i po treningu dnt:5 [...]