SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

creatine mono

  • połączenie olimp creatine xplode + mono

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam jak mam połączyć te dwie odżywki?

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1209 Data: 2013-09-16 16:44:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mono Olimpa czy Creatine Xtra

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Tak jak w temacie co lepiej na drugi cykl. Przed treningiem nowy SAW z Treca.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 699 Data: 2011-06-27 22:37:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Bóg jak jedna ze stron jest uparta - często tak bywa - i za nic nie da się jej przetłumaczyć ze obie mają racje! Na poczatek podstawy: Is there a rationale for the use of creatine either as nutritional supplementation or drug administration in humans participating in a sport? Even though no unambiguous proof for enhanced performance during [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-19 00:21:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Creatine_Mono_Power_Xplode_i30548_d380x380.jpg Opis - Creatine Mono Power Xplode™ - najnowsza odsłona monohydratu kreatyny - Nie wymaga stosowania „transporterów”!!! - Najwyższa jakość Dotychczas największą bolączka produktów z monohydratem kreatyny była jej niska stabilność, w kwaśnym pH przewodu pokarmowego [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 5555 Data: 2014-03-19 12:00:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NAJTANSZE SUPLE

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zrobilem to zestawienie dla osob, ktore przy zakupach kieruja sie przede wszystkim cena. Na celownik poszly podstawowe i najtansze odzywki oraz suplementy. (“najtansza" wcale nie musi oznaczac “najgorsza") Zbiorem tym mozna sie podeprzec przy skladaniu np. prostego “zestawu na mase dla oszczednych". Na marginesie- wieksze opakowania (jesli sa w [...]

    Odpowiedzi: 62 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-04-13 16:12:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fire Snake - CREATINE MONO

    Temat
    Fire Snake

    http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/CREATINE_MONO_i30271_d380x380.jpg Opis - Znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała - Działanie antykataboliczne - Szybka resynteza ATP FireSnake Creatine Mono to najwyższej jakości Monohydrat Kreatyny wzbogacony o taurynę. Monohydrat Kreatyny to najlepiej zbadana forma kreatyny, której wpływ na [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 5682 Data: 2014-02-05 23:46:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Aktualnie stosuje w formie 5g dziennie, codziennie bez żadnych przerw: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html?device=c&gclid=EAIaIQobChMIgfSf2ZHU3AIVTS0ZCh1zcAVAEAQYASABEgLUTPD_BwE#wartosci Następnie przechodzę na olimp ponieważ akurat takiej 400g mam więc chce wykorzystać: [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 5401 Data: 2018-08-04 21:41:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena, pomoc (trening + dieta + suplementacja)

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    ****DANE PODSTAWOWE*************************************** Witam. Na początek ankieta. NICK: plichton PŁEĆ: mężczyzna WIEK: 19 WZROST:176 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: 26 mieśięcy ****PARAMTERY OBWODÓW************************************* WAGA CIAŁA: 78 OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 30 OBWÓD BICEPSU: 39,5 OBWÓD ŁYDKI: -- OBWÓD UDA: 56 OBWÓD [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1164 Data: 2011-06-01 20:07:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przesta - Droga po mase z 72,5kg do 82 :)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam , jak dużo osób tutaj przed wakacjami byłem w świetnej formie :).W wakacje się wybawiłem wiec teraz czas zabrać się za siebie.W wakacje straciłem masę warta 6,5kg.Mozę i wydawać to się nie dużo ale jednak to jest coś.Poprzez ostatnie treningi , powrót do diety I parę kg gainera udało mi się zrobić 72,5kg.Wymiary tez w większości wróciły ale [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 4824 Data: 2010-09-11 20:34:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] bo kocham mieso jak burneika stejki. Poniedzialek-piatek (dieta i suplementy po kolei ): RANO (przed treningiem) 10-11 rano -vita-min olimp -bsn no-xplode czubata miarka -creatine mono 1250mg caps 3 kapsulki olimp -BANAN -beta-alanine 3 tabletki 800mg po treningu okolo 13 po poludniu -creatine mono 1250mg caps 3 kapsulki olimp -beta-alanine 3 [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 758 Data: 2016-03-26 02:38:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki cykl lepszy? na mase?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Który zestaw byłby lepszy i ewentualnie co w nich zamienić. cel: masa/siła długość cyklu: ok 10 tyg 1 x wpc ostrovit 1 x kazeina olimp 1 x ZMA 1 x witaminy 1 x creatine mono 500g activlab/ hi tec 1 x hi tec beta bolic lub 2 x kazeina olimp 1 x ZMA 1 x witaminy 1 x creatine mono 500g activlab/hi tec 1 x preworkout [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 955 Data: 2016-03-20 13:10:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po przerwie od kreatyny..PROSZE O RADE..

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] zacząc kolejny cykl na niej,konkretniej na stacku+mono W swojej przygodzie z siłownią z kreatyn jadłem juz: -horse power -cm3 -nitrobolon energizer -nitrobolon -shotgun -creatine mono z olimpu Zastanawiam się nad takim połączeniem: -nitrobolon energizer+ UNIVERSAL Creatine micronized powder albo -animal pump+ UNIVERSAL Creatine micronized [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2011 Data: 2010-01-08 16:49:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 3 cykl co polecicie ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, zastanawiam sie co wybrac na 3 cykl. Szczerze to powinien byc 2 ale bylem głupi, bo nie wiedzilaem ze po cyklu trza robic przerwe od supli. Pierwsze suple: OLIMP- Creatine mega caps 125 i cos jeszcze ale nie pamietam zbytnio cos z OLIMP-u jakis Gain Drugie suple: Mass UP- od Activlab CM3 Trec BCAA Extra Activlab Trzecie suple to: SFD ECONv2 [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1411 Data: 2012-11-08 12:52:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w dobraniu suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam ! Zaczynam trening na powiększenie masy. Plan treningowy jest już ułożony, dieta również pozostaje mi dobór suplementów i tu prosiłbym was o pomoc. Trochę porozglądałem się i zrobiłem mały research jednak wciąż jest tego sporo i nie do końca wiem który suplement będzie najlepszy. Oczywiście oceniamy w kryteriach jakoś + cena. BCAA: - OLIMP [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1014 Data: 2014-06-19 14:09:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o Pomoc w sprawie diety na Mase.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć wszystkim potrzebuję waszej pomocy w sprawie diety a mianowicie waszej oceny i ewentualnej korekty. z góry dzięki i proszę o wyrozumiałość ponieważ to moja pierwsza dieta :) Mam 21 lat, jestem ostrym ekto bo ważę zaledwie 50 kg przy wzroście 171cm. Kierunek nabranie upragnionej masy. Trening: Ciężki trening 3 razy w tygodniu około 45min. na [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1118 Data: 2015-10-17 21:37:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy dobrze biore suplementy ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam posiadam następujące odżywki: Fitmax - Mass Active 5kg Kreatyna Myogenix Creatine Mono 0,5kg Carbo Olimp 1kg Biore je w następujący sposób: Kreatyna: porcja = 5g 1 porcja: 30min przed sniadaniem lub 30min przed treningiem 2 porcja: po treningu w dni nietreningowe: 1 porcja po przebudzeniu 2 porcja przed obiadem Przygotowanie wygląda w [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1197 Data: 2009-02-14 00:23:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy w Rozplanowaniu (FOTY i OPIS)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Zakupiłem sobie NO-Shotgun Bcaa Activlab Creatine Mono Universala Mass Freak + Vitaminki 1) http://img835.imageshack.us/img835/9643/lolola.jpg http://img638.imageshack.us/img638/5569/img0324n.jpg Typ budowy ciała - Ektomorfik 2) wiek 26 3) waga/wzrost 79/190 4) staż treningowy : narazie 3 miesiąc na sucho a wczesniej 2 lata z przerwami w [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1233 Data: 2011-02-20 19:54:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kreatyn : Ktorą wybrać najlepiej ? (pomijajac Olimp, bo juz ja stosowałem i chce sprobowac czegos nowego) Biogenix Creatine mono vs Universal Creatine powder vs Vitalmax creatine (ta 250mesh) Jedno mowie ze i to kreatyna i ta, i ze działanie takie same, jednak czesto jest truszeczke zupełnie inaczej... Ktora? Oczywiście jest dieta, do tego [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1235 Data: 2009-12-06 11:38:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • brak efektów (w masie jak i sile) z dietą i suplami

    Temat
    Trening dla początkujących

    ponad 5 miesięcy "regularnego" ćwiczenia + dieta (w miarę możliwości) + suplementy EFEKTÓW BRAK (w masie jak i sile) ! przesyłam zdjęcie program treningowy i dietę Poniedziałek BARKI + TRICEPS Wyciskanie sztangi zza głowy 3x10 Unoszenie ramion w przód ze sztangą 3x10 Unoszenie ramion bokiem w górę z hantlami 3x10 WYCISKANIE “FRANCUSKIE" [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 4379 Data: 2011-06-09 18:57:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki stack kreatynowy ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanie jaki wybrać stack kreatynowy ? Mój wiek to 21 lat,staż treningowy 4 lata,waga 80 kg,typ budowy ciała mezomorfik,wzrost 175 cm. Dotychczas stosowałem takie produkty kreatynowe jak : CreatinePowder Activlab - mono ( 2 cykle) BetaBolic Hi-Tec - mono (2 cykle) Universal Creatine - mono (2 cykle) Produkty jakie rozważam do zakupu to : [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1817 Data: 2015-03-14 16:40:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)