[...] Bóg jak jedna ze stron jest uparta - często tak bywa - i za nic nie da się jej przetłumaczyć ze obie mają racje! Na poczatek podstawy: Is there a rationale for the use of creatine either as nutritional supplementation or drug administration in humans participating in a sport? Even though no unambiguous proof for enhanced performance during [...]
http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Creatine_Mono_Power_Xplode_i30548_d380x380.jpg Opis - Creatine Mono Power Xplode™ - najnowsza odsłona monohydratu kreatyny - Nie wymaga stosowania „transporterów”!!! - Najwyższa jakość Dotychczas największą bolączka produktów z monohydratem kreatyny była jej niska stabilność, w kwaśnym pH przewodu pokarmowego [...]
Zrobilem to zestawienie dla osob, ktore przy zakupach kieruja sie przede wszystkim cena. Na celownik poszly podstawowe i najtansze odzywki oraz suplementy. (“najtansza" wcale nie musi oznaczac “najgorsza") Zbiorem tym mozna sie podeprzec przy skladaniu np. prostego “zestawu na mase dla oszczednych". Na marginesie- wieksze opakowania (jesli sa w [...]
http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/CREATINE_MONO_i30271_d380x380.jpg Opis - Znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała - Działanie antykataboliczne - Szybka resynteza ATP FireSnake Creatine Mono to najwyższej jakości Monohydrat Kreatyny wzbogacony o taurynę. Monohydrat Kreatyny to najlepiej zbadana forma kreatyny, której wpływ na [...]
Witam. Aktualnie stosuje w formie 5g dziennie, codziennie bez żadnych przerw: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html?device=c&gclid=EAIaIQobChMIgfSf2ZHU3AIVTS0ZCh1zcAVAEAQYASABEgLUTPD_BwE#wartosci Następnie przechodzę na olimp ponieważ akurat takiej 400g mam więc chce wykorzystać: [...]
Witam , jak dużo osób tutaj przed wakacjami byłem w świetnej formie :).W wakacje się wybawiłem wiec teraz czas zabrać się za siebie.W wakacje straciłem masę warta 6,5kg.Mozę i wydawać to się nie dużo ale jednak to jest coś.Poprzez ostatnie treningi , powrót do diety I parę kg gainera udało mi się zrobić 72,5kg.Wymiary tez w większości wróciły ale [...]
[...] Który zestaw byłby lepszy i ewentualnie co w nich zamienić. cel: masa/siła długość cyklu: ok 10 tyg 1 x wpc ostrovit 1 x kazeina olimp 1 x ZMA 1 x witaminy 1 x creatine mono 500g activlab/ hi tec 1 x hi tec beta bolic lub 2 x kazeina olimp 1 x ZMA 1 x witaminy 1 x creatine mono 500g activlab/hi tec 1 x preworkout [...]
[...] zacząc kolejny cykl na niej,konkretniej na stacku+mono W swojej przygodzie z siłownią z kreatyn jadłem juz: -horse power -cm3 -nitrobolon energizer -nitrobolon -shotgun -creatine mono z olimpu Zastanawiam się nad takim połączeniem: -nitrobolon energizer+ UNIVERSAL Creatine micronized powder albo -animal pump+ UNIVERSAL Creatine micronized [...]
Witam, zastanawiam sie co wybrac na 3 cykl. Szczerze to powinien byc 2 ale bylem głupi, bo nie wiedzilaem ze po cyklu trza robic przerwe od supli. Pierwsze suple: OLIMP- Creatine mega caps 125 i cos jeszcze ale nie pamietam zbytnio cos z OLIMP-u jakis Gain Drugie suple: Mass UP- od Activlab CM3 Trec BCAA Extra Activlab Trzecie suple to: SFD ECONv2 [...]
Witam ! Zaczynam trening na powiększenie masy. Plan treningowy jest już ułożony, dieta również pozostaje mi dobór suplementów i tu prosiłbym was o pomoc. Trochę porozglądałem się i zrobiłem mały research jednak wciąż jest tego sporo i nie do końca wiem który suplement będzie najlepszy. Oczywiście oceniamy w kryteriach jakoś + cena. BCAA: - OLIMP [...]
Cześć wszystkim potrzebuję waszej pomocy w sprawie diety a mianowicie waszej oceny i ewentualnej korekty. z góry dzięki i proszę o wyrozumiałość ponieważ to moja pierwsza dieta :) Mam 21 lat, jestem ostrym ekto bo ważę zaledwie 50 kg przy wzroście 171cm. Kierunek nabranie upragnionej masy. Trening: Ciężki trening 3 razy w tygodniu około 45min. na [...]
Witam posiadam następujące odżywki: Fitmax - Mass Active 5kg Kreatyna Myogenix Creatine Mono 0,5kg Carbo Olimp 1kg Biore je w następujący sposób: Kreatyna: porcja = 5g 1 porcja: 30min przed sniadaniem lub 30min przed treningiem 2 porcja: po treningu w dni nietreningowe: 1 porcja po przebudzeniu 2 porcja przed obiadem Przygotowanie wygląda w [...]
Witam Zakupiłem sobie NO-Shotgun Bcaa Activlab Creatine Mono Universala Mass Freak + Vitaminki 1) http://img835.imageshack.us/img835/9643/lolola.jpg http://img638.imageshack.us/img638/5569/img0324n.jpg Typ budowy ciała - Ektomorfik 2) wiek 26 3) waga/wzrost 79/190 4) staż treningowy : narazie 3 miesiąc na sucho a wczesniej 2 lata z przerwami w [...]
[...] kreatyn : Ktorą wybrać najlepiej ? (pomijajac Olimp, bo juz ja stosowałem i chce sprobowac czegos nowego) Biogenix Creatine mono vs Universal Creatine powder vs Vitalmax creatine (ta 250mesh) Jedno mowie ze i to kreatyna i ta, i ze działanie takie same, jednak czesto jest truszeczke zupełnie inaczej... Ktora? Oczywiście jest dieta, do tego [...]
ponad 5 miesięcy "regularnego" ćwiczenia + dieta (w miarę możliwości) + suplementy EFEKTÓW BRAK (w masie jak i sile) ! przesyłam zdjęcie program treningowy i dietę Poniedziałek BARKI + TRICEPS Wyciskanie sztangi zza głowy 3x10 Unoszenie ramion w przód ze sztangą 3x10 Unoszenie ramion bokiem w górę z hantlami 3x10 WYCISKANIE “FRANCUSKIE" [...]
Witam mam pytanie jaki wybrać stack kreatynowy ? Mój wiek to 21 lat,staż treningowy 4 lata,waga 80 kg,typ budowy ciała mezomorfik,wzrost 175 cm. Dotychczas stosowałem takie produkty kreatynowe jak : CreatinePowder Activlab - mono ( 2 cykle) BetaBolic Hi-Tec - mono (2 cykle) Universal Creatine - mono (2 cykle) Produkty jakie rozważam do zakupu to : [...]