SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

creatine mono

  • Witam mam na sprzedaż parę drobiazgów: 100zł - kask nitro N600-V (używany, stan bardzo dobry) , (5zł) kubek termiczny z antypoślizgowa podkładką (nowy), (25zł) Olimp - creatine mono powder 435g (320g bez opakowania) z data 26.02.2014 , (gratisowo)Bcaa 1000 120tab. zamkniete nowe ale nie wiem jaki termin bo nie moge znaleźć na opakowaniu ale [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1106 Data: 2013-01-28 16:20:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na siłę i mase ocena

    Temat
    Trening w domu

    lat; 20 staż; 12mies cel; siła,masa suple; universal creatine mono( nie brałem prędzej żadnych supli) dieta; tak PONIEDZIAŁEK ; KLATKA PIERSIOWA: rozgrzewka pompki 4x max max max max 1. Wyciskanie sztangi na ławce 4 x 12-10 – 8-6 2. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4 x 12-10 – 8-6 3. Rozpiętki na ławce skośnej 3 x 12-10 – 10 BICEPS: 1. [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 821 Data: 2012-07-22 16:33:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytania odpowiedzi

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] plus jogur i jakis baton obiad ryze makarony pierogi pyzy kurczak ryby podwieczorek lakocie orzechy owoce kolacja tosty zapiekanki kanapki mleko / mam zamiar brac creatine mono 2250mg plus growtech, BCAA lleucine 500mg l-isoleucine l vaniline 500mg dotego mam 100whey protein 100% czy moge to wszstko naraz uzywac dodam ze mam 26 lat [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1792 Data: 2013-10-30 04:30:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan siła . . .

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] bokiem w opadzie 5-8 Płeć: Mężczyzna Wiek: 19 Waga: 90 Wzrost: 172 Cel treningowy: siła Staż treningowy na słowni: 1,5 roku Uprawiane inne sporty: -- Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full Dieta: jest masowa Przeciwskaznania medyczne: -- Zażywane suplementy: creatine mono x3,gainer mass xxl

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 886 Data: 2010-08-15 00:05:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Sprzedam 2 opakowania SFD Mass Activator v3 oraz puchę Universal Creatine(mono) Jedno z opakowań Mass Activatora jest otwarte,pozostało +-1.7kg(smak malinowy) Drugie Opakowanie 3kg jest zamknięte(smak bananowy).Daty ważności obydwu,to 23.07.2013.Łącznie wychodzi więc prawie 5kg gainera Puszka kreatyny Universala(500g) jest otwarta,ale [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2468 Data: 2013-03-30 15:40:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ruszam z cyklem od listopada

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Od początku listopada ruszam z suplementacją poniższymi środkami: Olimp Creatine Mono w kapsułkach 1250mg SFD Pure BCAA - kapsułki Activlab DAA 1000 - do tego wit b6 i castagnus Olimp Omega-3 Gold Proszę o propozycję rozpiski dawkowania. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): - Wiek: 26 Waga: 85 Wzrost: 181 Cel cyklu: Masa, [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 818 Data: 2011-10-10 11:55:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam , Mam nie pwenosć co do dobrego stosowania , zaczolem cykl masowy i zakupilem sobie takie suple : Olimp BCAA x plode Syntrax 5.0 (białko) Universal creatine (mono) Biogenix carbbx i robię tak ; DT 30 min przed 5g kreatyny bezpośrednio przed Bcaa 10 g i węglowodany Po 10 g Bcaa po jakis 15 min biore 5 kreatyny z węglowodanami , i po 30 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2001 Data: 2010-01-27 17:09:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dobre białko..

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] cykl na masę...ćwiczę już ok. 1 roku na sucho..(18lat), ale ostatnio stoję w miejscu(dieta jest), będzie to mój pierwszy cykl... moim celem jest masa .. mam już: universal creatine(mono) gainer mass xxl witaminy multiple-sport jak sądzicie warto dokupić do tego jeszcze jakieś białko...? a może jakieś aminokwasy? co sądzicie o białku Dymatize [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 4545 Data: 2011-07-31 01:30:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kompletnie nie rosne ;/ SPORY STAZ

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    [...] anabolic stack czyli testosteron jest dobry np na depresje.tylko ze niewiem gdzie to znalesc w sklepach niema moze sa jakies inne suplementy ktore moga MI w tym pomoc. aktualnie stosuje gain bolic 6000 bialko creatine mono 1250 UNIVERSAL STORM 821G +SHOCK CYTONOX 880G leucine fucion i biore wszystko tak jak zalecane pomozcie mi chlopaki ;/

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1503 Data: 2011-09-18 13:55:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy w Rozplanowaniu , porady mile widziane

    Temat
    Odżywki i suplementy

    A więc Kupiłem sobie na nowy cykl NO-Shotgun Bcaa Activlab Creatine Mono Universala Mass Freak + Vitaminki WIEK 26 CEL : MASA Wzrost :190 Waga 79 (aktualnie i idzie w góre powoli ^^) Ilosc dni bez kreatyny około 2 miesiące wczesniej brałem juz pare innych cyklów przez okres 2 lat W treningu miałem przerwy (niestety nie dało sie uniknąć) teraz [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 736 Data: 2011-02-18 16:04:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mono+ Carbo?Tauryna?Dextroza?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam;) zamierzam na cykl Creatine mono + ? - właśnie xD nie wiem co. Czytałem posty i jeden tak drugi siak trzeci inaczej ;x Prosze o szybka i krótka odp:D z Góry thx;> obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ;f Wiek: 17 Waga: 69 Wzrost: 178 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna Olimp Uprawiane inne [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 955 Data: 2010-03-27 10:29:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1 Cykl Kreatynowy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemka wszystkim ! Jako nowy uzytkownik chciałbym zasiegnąć waszej rady :P Mam zamiar zakupic Sobie 3 Produkty Vitalmaxa ( Gainer , Creatine Mono Mega Caps 300 kaps, Dextroza Plus 930 g )i chciałbym żebyście ocenili cz moj sposób stosowania tych produktów jest odpowiedni;p DT:1) 5 g kreatyny na czczo 30 min przed treningiem 2) Gainer godzina [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1455 Data: 2007-03-11 15:47:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer + Kreatyna + Amino pomoc w dawkowaniu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam zakupilem nastepujace suple: Gainer - Mutant Mass 6,8 kg Kreatyna - Universal Creatine Mono 500g BCAA - Bcaa Extreme Pure 120 caps. Nie jestem pewny co do dawkowania. Gainera to oczywisice wiem kiedy potrzebuje wziac (uzupelnienie diety i po treningu), kreatyna 5g rano i 5 g po treningu, teraz gdzie wcisnac aminnokwasy czytalem ze [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1091 Data: 2011-01-28 10:59:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy taki cykl będzie dobry?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam pytanie odnośnie cyklu który chcę zrobić. Chcę brać o te dwie rzeczy: Kreatyna olimp mc Dekstroza olimp {wyedytowane przez moderatora - proszę nie wklejać linków z allegro) Czy taki cykl będzie dobry? Będzie to mój 2 cykl na Kreatynie wcześniej brałem Creatine Mono. Ważę jakieś 67kg i powiedzcie mi jak mam dawkować te dwie rzeczy? [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1563 Data: 2012-04-05 14:15:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [S] Suplementy

    Temat
    Targowisko

    Horse Power 810g Shock Therapy 250g Extreme Stack Kaizen 350g Tribusteron 90 Nowy Olimp Strong Matrix 7 2x Gainer Whey Mass Gain 3kg czekodowy Izotonik nergetyczny Hot Activlab 2-3 porcje zjedzone Creatine mono 2 blistry Moja cena to 250zl Zmieniony przez - uzi890 w dniu 2009-05-30 17:33:53

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 4116 Data: 2009-05-30 17:21:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o pomoc i ocenę

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Ostatnio zakupiłem następujące suplementy: Magnum 8000 Universal Creatine Mono 400g Amino 4500 Dekstrozę Wstępne dawkowanie: DT: Rano 5g kreatyny(7dni) + dextro przed sniadaniem po sniadaniu 100g Magnum Przed Treningiem 5g kreatyny + dextro Po Treningu 5g kreatyny(7dni) + dextro + 3 cap amino po jedzeniu (obiad) 100g Magnum [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 954 Data: 2009-05-22 10:05:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] dobry oraz suplementy głównie odżywki białkowe Sport def. 2.28kg smak czekolada cena 120zł 700g też czekolada 40zł, milky shake 700g 30zł 300g lody truskawkowe 20zł oraz creatine mono cena 20zł Najchętniej odbiór osobisty we Wrocławiu w weekendy jestem w Legnicy lub na fitweekendzie w kielcach 12-14.04 Ze względy na koszt wysyłka niechętnie [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 978 Data: 2019-04-01 14:38:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocena zestawu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Cwicze juz pol roku i kupilem taki zestaw Creatine mono mega caps 1250 , dextroze, Anabolik BCAA SYSTEM z treca, AAKG z treca, L-glutamine extreme. Dodam ze cwicze na mase. Diete oczywiscie mam. Moglby mi ktos rozpisac jak te suple brac . Z gory dzienki. myslalem o takim dawkowaniu: DT rano 5 g kreatyny z dextroza , 2 g glutaminy ( [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1336 Data: 2008-08-28 14:32:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CREATINE 1000 + CREA FUSION - DAWKOWANIE

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Hej, Od jutra chcę zacząć nowy cykl (drugi). Pierwszy skończyłem pół roku temu, brałem wtedy jabłczan TRECa 360kaps. Teraz chciałbym rozpocząć cykl mieszany. Posiadam: - CREATINE MONO 1000 OLIMPu - 400 kapsułek - 1kap=1900mg - CREA FUSION OLIMPu - 360 kapsułek - 1kap=1380mg Staż 1,5 roku z przerwami. Od początku roku jestem na diecie i wznowiłem [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 989 Data: 2010-01-17 21:22:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy przy treningu MT

    Temat
    Sztuki Walki

    Siema wszystkim.Trenuję MT i teraz w lato chcę ostro przycisnąc.Mam do dyspozycji trochę suplementów i chciałem zapytac o wasze zdanie jak je dawkowac i co mogę na nich osiągnąc?Pracuję na nocki,spię od 8 rano do 3 popołudniu i 5:30 mam treningi(2 godz) 4 razy w tygodniu.W pozostałe dni staram się biegac,no i oczywiscie 1 dzien w tygodniu na [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1169 Data: 2009-06-05 20:33:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)