Witam mam na sprzedaż parę drobiazgów: 100zł - kask nitro N600-V (używany, stan bardzo dobry) , (5zł) kubek termiczny z antypoślizgowa podkładką (nowy), (25zł) Olimp - creatine mono powder 435g (320g bez opakowania) z data 26.02.2014 , (gratisowo)Bcaa 1000 120tab. zamkniete nowe ale nie wiem jaki termin bo nie moge znaleźć na opakowaniu ale [...]
lat; 20 staż; 12mies cel; siła,masa suple; universal creatine mono( nie brałem prędzej żadnych supli) dieta; tak PONIEDZIAŁEK ; KLATKA PIERSIOWA: rozgrzewka pompki 4x max max max max 1. Wyciskanie sztangi na ławce 4 x 12-10 – 8-6 2. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4 x 12-10 – 8-6 3. Rozpiętki na ławce skośnej 3 x 12-10 – 10 BICEPS: 1. [...]
[...] plus jogur i jakis baton obiad ryze makarony pierogi pyzy kurczak ryby podwieczorek lakocie orzechy owoce kolacja tosty zapiekanki kanapki mleko / mam zamiar brac creatine mono 2250mg plus growtech, BCAA lleucine 500mg l-isoleucine l vaniline 500mg dotego mam 100whey protein 100% czy moge to wszstko naraz uzywac dodam ze mam 26 lat [...]
[...] bokiem w opadzie 5-8 Płeć: Mężczyzna Wiek: 19 Waga: 90 Wzrost: 172 Cel treningowy: siła Staż treningowy na słowni: 1,5 roku Uprawiane inne sporty: -- Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full Dieta: jest masowa Przeciwskaznania medyczne: -- Zażywane suplementy: creatine mono x3,gainer mass xxl
Witam Sprzedam 2 opakowania SFD Mass Activator v3 oraz puchę Universal Creatine(mono) Jedno z opakowań Mass Activatora jest otwarte,pozostało +-1.7kg(smak malinowy) Drugie Opakowanie 3kg jest zamknięte(smak bananowy).Daty ważności obydwu,to 23.07.2013.Łącznie wychodzi więc prawie 5kg gainera Puszka kreatyny Universala(500g) jest otwarta,ale [...]
Od początku listopada ruszam z suplementacją poniższymi środkami: Olimp Creatine Mono w kapsułkach 1250mg SFD Pure BCAA - kapsułki Activlab DAA 1000 - do tego wit b6 i castagnus Olimp Omega-3 Gold Proszę o propozycję rozpiski dawkowania. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): - Wiek: 26 Waga: 85 Wzrost: 181 Cel cyklu: Masa, [...]
Witam , Mam nie pwenosć co do dobrego stosowania , zaczolem cykl masowy i zakupilem sobie takie suple : Olimp BCAA x plode Syntrax 5.0 (białko) Universal creatine (mono) Biogenix carbbx i robię tak ; DT 30 min przed 5g kreatyny bezpośrednio przed Bcaa 10 g i węglowodany Po 10 g Bcaa po jakis 15 min biore 5 kreatyny z węglowodanami , i po 30 [...]
[...] cykl na masę...ćwiczę już ok. 1 roku na sucho..(18lat), ale ostatnio stoję w miejscu(dieta jest), będzie to mój pierwszy cykl... moim celem jest masa .. mam już: universal creatine(mono) gainer mass xxl witaminy multiple-sport jak sądzicie warto dokupić do tego jeszcze jakieś białko...? a może jakieś aminokwasy? co sądzicie o białku Dymatize [...]
[...] anabolic stack czyli testosteron jest dobry np na depresje.tylko ze niewiem gdzie to znalesc w sklepach niema moze sa jakies inne suplementy ktore moga MI w tym pomoc. aktualnie stosuje gain bolic 6000 bialko creatine mono 1250 UNIVERSAL STORM 821G +SHOCK CYTONOX 880G leucine fucion i biore wszystko tak jak zalecane pomozcie mi chlopaki ;/
A więc Kupiłem sobie na nowy cykl NO-Shotgun Bcaa Activlab Creatine Mono Universala Mass Freak + Vitaminki WIEK 26 CEL : MASA Wzrost :190 Waga 79 (aktualnie i idzie w góre powoli ^^) Ilosc dni bez kreatyny około 2 miesiące wczesniej brałem juz pare innych cyklów przez okres 2 lat W treningu miałem przerwy (niestety nie dało sie uniknąć) teraz [...]
Witam;) zamierzam na cykl Creatine mono + ? - właśnie xD nie wiem co. Czytałem posty i jeden tak drugi siak trzeci inaczej ;x Prosze o szybka i krótka odp:D z Góry thx;> obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ;f Wiek: 17 Waga: 69 Wzrost: 178 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna Olimp Uprawiane inne [...]
Siemka wszystkim ! Jako nowy uzytkownik chciałbym zasiegnąć waszej rady :P Mam zamiar zakupic Sobie 3 Produkty Vitalmaxa ( Gainer , Creatine Mono Mega Caps 300 kaps, Dextroza Plus 930 g )i chciałbym żebyście ocenili cz moj sposób stosowania tych produktów jest odpowiedni;p DT:1) 5 g kreatyny na czczo 30 min przed treningiem 2) Gainer godzina [...]
Witam zakupilem nastepujace suple: Gainer - Mutant Mass 6,8 kg Kreatyna - Universal Creatine Mono 500g BCAA - Bcaa Extreme Pure 120 caps. Nie jestem pewny co do dawkowania. Gainera to oczywisice wiem kiedy potrzebuje wziac (uzupelnienie diety i po treningu), kreatyna 5g rano i 5 g po treningu, teraz gdzie wcisnac aminnokwasy czytalem ze [...]
Witam, mam pytanie odnośnie cyklu który chcę zrobić. Chcę brać o te dwie rzeczy: Kreatyna olimp mc Dekstroza olimp {wyedytowane przez moderatora - proszę nie wklejać linków z allegro) Czy taki cykl będzie dobry? Będzie to mój 2 cykl na Kreatynie wcześniej brałem Creatine Mono. Ważę jakieś 67kg i powiedzcie mi jak mam dawkować te dwie rzeczy? [...]
Horse Power 810g Shock Therapy 250g Extreme Stack Kaizen 350g Tribusteron 90 Nowy Olimp Strong Matrix 7 2x Gainer Whey Mass Gain 3kg czekodowy Izotonik nergetyczny Hot Activlab 2-3 porcje zjedzone Creatine mono 2 blistry Moja cena to 250zl Zmieniony przez - uzi890 w dniu 2009-05-30 17:33:53
[...] dobry oraz suplementy głównie odżywki białkowe Sport def. 2.28kg smak czekolada cena 120zł 700g też czekolada 40zł, milky shake 700g 30zł 300g lody truskawkowe 20zł oraz creatine mono cena 20zł Najchętniej odbiór osobisty we Wrocławiu w weekendy jestem w Legnicy lub na fitweekendzie w kielcach 12-14.04 Ze względy na koszt wysyłka niechętnie [...]
Witam. Cwicze juz pol roku i kupilem taki zestaw Creatine mono mega caps 1250 , dextroze, Anabolik BCAA SYSTEM z treca, AAKG z treca, L-glutamine extreme. Dodam ze cwicze na mase. Diete oczywiscie mam. Moglby mi ktos rozpisac jak te suple brac . Z gory dzienki. myslalem o takim dawkowaniu: DT rano 5 g kreatyny z dextroza , 2 g glutaminy ( [...]
Hej, Od jutra chcę zacząć nowy cykl (drugi). Pierwszy skończyłem pół roku temu, brałem wtedy jabłczan TRECa 360kaps. Teraz chciałbym rozpocząć cykl mieszany. Posiadam: - CREATINE MONO 1000 OLIMPu - 400 kapsułek - 1kap=1900mg - CREA FUSION OLIMPu - 360 kapsułek - 1kap=1380mg Staż 1,5 roku z przerwami. Od początku roku jestem na diecie i wznowiłem [...]
Siema wszystkim.Trenuję MT i teraz w lato chcę ostro przycisnąc.Mam do dyspozycji trochę suplementów i chciałem zapytac o wasze zdanie jak je dawkowac i co mogę na nich osiągnąc?Pracuję na nocki,spię od 8 rano do 3 popołudniu i 5:30 mam treningi(2 godz) 4 razy w tygodniu.W pozostałe dni staram się biegac,no i oczywiscie 1 dzien w tygodniu na [...]