Panowie jade juz 12 tydzień na krecie...a mianowicie no-xplode przed treningiem olimp creatine xplode po treningu i w dni nie treningowe 8tydodni mono. i tu sie nasówa pytanie czy przerwac cała kuracje i to co zostało odłożyć na nastepny cykl czy skończyć to co zostało i dopiero zroić przerwe .Czytałem dużo art. o krecie i nie ma badan w których [...]
Witam, palnuje zaczac I cykl na kreatynie trenuje ponad rok, mysle ze najlepsze bedzie mono ( moge sie mylić . Creatine mega caps z olimpu bedzie dobre? Chce zwiekszyc mase no i potrzebuje gainer jakiś w celu uzupełnienia diety. Jaki gainer wybrać? MIałem juz Trec mass xll czeko. Teraz chce coś inneo do 25% białka. Coś dobre smakowo. Niestety [...]
Witam... mam pytanie ..aa mianowicie chodzi o to ze mam.. kreaty.. Olimp Creatine Monohydrat Mega Caps... i miałbym pytanie ile tego najlepiej jeść... na opakkowaniu pisze że..masz 4 dziennie kapsy ale to bujda podobno.... pisze nowy temat ponieważ kazdy gada tylko o mono w proszku a nie mogłem znaleźć tabsów.. jezeli juz jest taki temat to [...]
mam pytanie jak dawkowac jedno z drugim? czytalem oczywiscie w poscie "dawkowanie roznych kreatyn". Nitro II mam w proszku, ile tego jesc akurat wiem. Mono to OLIMP CREATINE mega caps 1250 (150tabs) (dokupie jeszcze jedno) Moze mi ktos napisac kiedy i ile mam tego zjesc? Dziekuje Zmieniony przez - crack_ w dniu 2006-08-24 14:11:13
Doradźcie Mam 2 puchy po 450g Cell Pumpa z Biogenixa i 450g 100% CREATINE MONOHYDRATE z BioTecha. Chciałbym z tego zrobic jakis porządny cykl. Doradźcie co, kiedy i w jakich ilościach dawkowac, żeby dziennie przyjmowac maxymalne dawki - tym samym efekty były najlepsze. Dodam ze trenuje 4 razy w tygodniu od godziny 18, 6 tygodni temu skończyłem [...]
Witam właśnie zostało mi supli na 2 dni i pytam co dołożyc do tego to co bralem starczylo mi na 40 dni i planowalem na drugie 40dni kupic jakies mono + gainer. Bralem :Napalm, HI TEC BCAA POWDER (zostało mi jeszcze z 200g), Creatine Xplode, Olimp VITA-MIN Multiple Sport i Mass Activator zostalo jakies 2kg z drugiej paczki. Co radzicie na [...]
Witam Powoli zaczynam przygotowania do cięzkiej pracy po wakacjach. Głowny cel to siła. Do tej pory zgromadziłem następujący arsenał: CELL PUMP 665g x 3 = 1995g Creatine Creapure Universal 1000g Dextro Juice Olimp 1000g x2 = 2000g BCAA 1000mg Activita 240kaps. x3 = 720kaps. Pytanie moje jest następujace chodzi głownie o to jak rozłożyc te [...]
Witam panowie mam za sobą już 2 lata systematycznych treningów,za sobą mam 1 cykl na 600g mono z Treca, waga 73kg. wzrost 173 zakupiłem następujące suple: -750g creatine powder z hi teca -monochydrate dextroza plus z vitalmaxa -900g WPC ostrowi -1kg egg protein z olimpa prosiłbym o rozpisanie w jakich dawkach co poczym i kiedy miałbym przyjmować. [...]
[...] kreatyna w prosku czy tabletkach? chodzi mi o mono, i znalazłem oferte http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/26/products_id/55/products_name/american-muscle-creatine-monohydrate-500-g-100-porcji.html , czy będą po tym efekty? będę oczysiście brał to z dietą;) czego moge sie po tym spodziewac? tzn ile masy itp?;) pozdrawiam:)
Witam. Takie pytanie, czy dobre by było połączenie Olimp - Dominator Creatine Strong Matrix 7 z Olimp - AAKG Extreme ? Mam już za sobą 2 cykle kreatyny, więc nie jest to pierwszy. Czy może zamiast wyżej wymienionych na zwykłym mono + ewentualnie AAKG albo coś innego ? Celem są obwody. Z góry dziękuję za odpowiedź, czekam z niecierpliwością, bo już [...]
Witam chciałbym poprosić o radę ludzi bardziej doświadczonych ode mnie. Jak najlepiej dawkować następujące środki? Activlab creatine powder 600g - mono Cm3 Trec 180kaps Wit&min ostrovit 90kaps Magnez i cynk ostrovit 90kaps Saw Trec Ashwagandha + guarana Do tego białko Dodam że cykl będzie trwał 8/9 tygodni
Cześć. Czy taki cykl bedzie dobry? Monster Mass. Cell Pump. Creatine Vitalmax. Jestem po 2 cyklach na mono i moim celem jest masa. Czy coś dodać albo odjąć??
Witam, mam dylemat poniewaz zdecydowalem sie na suplementacje kreatyna(1cykl)mono i teraz nie wiem czy lepsza jest hi-teca nutrion powder czy troche tansza sfd pure creatine co polecacie? Kolejna pytanie moje sie rozbija o to z czym ja brac? Slyszalem ze najlepiej z cukrami prostymi zamiast z woda.(czyli jakis sok?)Co polecacie konkretnie nazwe [...]
Witam. Jestem w posiadaniu 2x CP i chcialbym cos do tego dokupic i myslalem zo moze jakas kreatyne ester. wczesniej bralem mono i cytrynian i wydaje mi sie ze cytryniana byl lepszy... Ale wracaja co tematu jak ester kreatyny polecacie, jaki jest najlepszy waszym zdaniem? Zastanawialem sie nad HI TEC Creatine Ethyl Ester HCL 200caps. Co wy na to?
Witam mam 17 lat staż 4 mis.zakupiłem AMINOSTAR Creatine Monohydrate 300 tab cel masa. I mam takie pytanie która opcja jest najlepsza w dawkowaniu Mono??: 1..5g na czczo i 5g od razu po treningu.w dni bez treningu tylko 5g na czczo 2..5g 30min przed treningiem i 5g od razu po treningu.w dni bez treningu tylko 5g na czczo 5 g(5 tab.) Pozdrawiiam
Witam mam zamiar zacząć brać kreatynę i gainera ( generalnie na masę) czytałem dużo że mono na mase a jabłczan bardziej na siłę. Ćwiczę od 7 miesięcy na sucho z dietą i jak na razie to sama siła idzie a masa powolutku. Mam zamiar połączyć Gain Bolic 6000 + Universal Creatine Powder. Głównie pytanie brzmi czy to dobre połączenie i prosiłbym o kilka [...]
Witam. Ćwiczę już od pół roku, miałem 3 tygodniową przerwę z powodu choroby i postanowiłem coś zapodać z supli na grudzień. Co sądzicie o takim zestawie: Olimp Carbo+Animal Pak+SixStar Creatine+WPC PROTEIN 80 Może być czy coś w nim zmienić? Dodam iż oczywiście dieta będzie i ostatni cykl miałem na MONO 3 miesiące temu