SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontynuacja Cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 887

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

86/185

Staż treningowy

1,5 roku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Witam właśnie zostało mi supli na 2 dni i pytam co dołożyc do tego to co bralem starczylo mi na 40 dni i planowalem na drugie 40dni kupic jakies mono + gainer. Bralem :Napalm, HI TEC BCAA POWDER (zostało mi jeszcze z 200g), Creatine Xplode, Olimp VITA-MIN Multiple Sport i Mass Activator zostalo jakies 2kg z drugiej paczki. Co radzicie na dokonczenie cyklu zeby bylo pełne 80 dni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
a co powiesz o Universal Nutrition - Creatine micronized powder albo Olimp - Creatine Mega Caps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Obydwie o.k

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mono jak to mono, osobiście preferuję amerykańskie, ale różnicy w zasadzie nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
https://www.sfd.pl/***Gotowe_zestawy_ze_znanych_produktów_sklepu_SFD***-t793565.html
moze się przydać na przyszłość
miałem cykle na universalu i na olimpie efekt końcowy prawie taki sam

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Kupiłem Universal Nutrition - Creatine micronized powder - 500 g i do tego mam BCAA i Mass acivator tamte suple bralem prawie 40 dni a tu jest napisane ze kreatyna starcza na 50 dni to moge zrobic taki dlugi cykl czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dopóki widzisz efekty to nie przerywaj cyklu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki zestaw lepszy ?

Następny temat

Jak działa Geranium i Johimbina?

WHEY premium