SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono kreta + Dextro sprzedam nowe tanio

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5277
Mam nieotwarte Creatine Powder 500g (czysty mono) + Dextrosa 500g. Wszystko Activity oryginalnie zapakowane. Kupiłem dużo wcześniej ale się za bardzo zatłuściłem więc jestem na redukcji. Sprzedam tanio bo potrzebuje kasy. Mam też nieotwarte Carbo Activity 1kg pomarańczowe. Jak ktoś chce też mogę sprzedać.
Nie jestem handlarzem więc proszę o zostawienie linku.

Kontakt: [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3784
cena?

Łiiiiiiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5277
Za kretkę z Dextrosą 49zł. Za Carbo 22zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5277
Towar wygląda identyczniej jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55666404 
tylko na dextro oryginalny napis "Opakowanie gratis"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
za carbo 25 zł. w sklepie płacimy.
za 15 + KW nie zejdzie??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5277
No własnie - 25zł a to i tak jest ze sklepu więc różnicy nie ma. Za 15zł zapomnij. Ostatecznie za 20zł + KW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupię Ab solved

Następny temat

KUPIE zawieszenie sportowe do Golfa 2

Wiecej