SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna,jak to wkońcu jest...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elo,xpand ma skład jeśli chodzi o kreatynę

Creatine Ester Fusion 4500 mg

Jabłczan estru etylowego kreatyny, jabłczan kreatyny, cytryniantrój kreatyny, Kreatyna AKG

czyli jest tutaj równe 4,5 grama kreatyny normalnej kreatyny,mono czy tam jabka?,czy tutaj jest mniej?,nitro II tez ma jakiś matrix ale sam nie wiem czy tam jest 5 gr kretyny,bo mam zamiar robić cykl xpand+nitro II,i nie chce robić cyklu gdzie będzie np 3 gr kretyny na 2 środki....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
xpand ma 4,5g kretki w porcji, a nitro 4g. ciężko jest przeczytać informację żywieniową w jakimkolwiek sklepie internetowym...

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak dziwne ja widzę na nitro że jest 5 a ty twierdzisz że jest 4 wiec z kąd to wiesz?,dajmy na to no shotgun


Matrix 10952 mg
Metylowe Polimery Hydroksy-Ketonowe
MHCP 80%, CEXTM [Ester etylowy kreatyny], AEXTM [Ester etylowy argininy], GEXTM [Ester etylowy glutaminy], Jabłczan Di-Argininy, Jabłczan Cytruliny, BPOV [Pikolinian Tlenku Wanadu]
KIC [Ketoizokapronian Wapnia], GPA [Kwas Guanidynopropionowy] BAEXTM [Beta-Alanina Etyl Ester HCL], Kwas Orotowy, Glicyna, Fosforany, Magnezowy Chelat Kreatyny, [Albion Labs®], Monohydrat Kreatyny, Fosforany
Mieszanka pobudzająco-energetyzująca na bazie RedLine
L-TEXTM [L-Tyrozyna Etyl Ester HCL], EvoburnTM [Czysta Evodiamina], Bezwodna Kofeina, Winpocetyna, Kwas foliowy


tutaj nie wiadomo ile w końcu jest tej kreatyny znalazłem też trochę podobny temat,na horse power też pisze też pisze No power Blend 4000mg a krety ma coś koło 3 gr....


co do tematu:

https://www.sfd.pl/czy_ktos_sie_orientuje_ile_jest_tu_kretki..-t400708.html


prosił bym kogoś kto się bardziej orientuje w tych sprawach a nie ktoś mi piszę ze mam se poszukac po sklepach skład....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przed treningiem ,bez skutkow ubocznych.

Następny temat

suplementacja w wieku 16lat, za i przeciw

WHEY premium