SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SezonOwcy rozpoczęty, scena mma and doping - spam kolaboracja %)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171710

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44703
Panowie zmieniłem zdanie co do 1 cyklu drugi zrobie na S+S a dzisiaj zamówiłem CP+mono kaizena do CP daja gratis Met-Rx Creatine Blast 908g do tego gainer i białko myśle że bedzie git

you're next...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34413
CP brałem z kre-alkalynem 1250 nawet dawał rade - fajna pompa na treningu. Ja mam kombo mono + aakg hardcore + Hmb myśle że będzie si

Sport dobra nuta nawet

Próbowałem założyc topic z fotkami i lipa wyrzuca mnie z sfd. Udało mi się tu jedną tylko wrzucić cos mam z netem chyba

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-17 18:45:54

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-17 18:46:13
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
no ja juz zjadłem

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44703
Co dobrego jadłeś ?

you're next...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34413
"no ja juz zjadłem"

Ja właśnie kawke zaczynam spijać
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
a no jadłem kanapke z serem na chlebku razowym...szklane mleka...twarozek i serek homogenizowany trzeba na noc duzo białka opylic

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44703
Szklana mleka dobra rzecz.Ja też pije mleko a wogule nie pije kawy ani herbaty w przeciwieństwie do dandyka

you're next...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
ja aby 2 herbaty dziennie

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34413
"wogule nie pije kawy ani herbaty w przeciwieństwie do dandyka"
Ja bez kawy wogóle nie rozpoczynam dnia hehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44703
Na mnie kawa i te wszystkie napoje energetyczne działają w odwrotny sposób a szczególnie te drugie jak jeszce chodziłem do szkoły to walnałem sobie taki jeden na lekcji zamulony na maksa i odpływałem.

you're next...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Tomasz Drwal znów walczy!

Następny temat

Dana White o problemie z Arlovskim!

electro
Polecane artykuły