SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SezonOwcy rozpoczęty, scena mma and doping - spam kolaboracja %)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149855

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
widze rozmowy o endrju gołocie

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
widze rozmowy o endrju gołocie

Andrew zawsze wzbudza emocje hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Helssing zapraszamy do konwersacji

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
no szczególnie wtedy jak przegrał po 49 sek czy jakos tak wtedy było

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Pamietam jak sie nieźle wk***iłem wtedy. Tyle wyczekiwania i od razu koniec

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
czkawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
no szczególnie wtedy jak przegrał po 49 sek czy jakos tak wtedy było

Dlatego po tej porażce wrócił. Wypowiadał się że poprostu nie chce w taki sposób kończyć kariery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
I mam nadzieje że powtórki z rozrywki nie bedzie

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
no ja tez bym tak nie chciał po tej porazce zrobili z tego kawał...nowa jednostka czasu--> jedna gołota

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Dobra chłopy ja ide się kąpać i spac. Jakby co ja jestm od 4 w spamie i oglądam gale z Baleronim
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tomasz Drwal znów walczy!

Następny temat

Dana White o problemie z Arlovskim!

WHEY premium