SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SezonOwcy rozpoczęty, scena mma and doping - spam kolaboracja %)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149860

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
tylko co ma wspólnego redman ze złotymi łanuchami i samochodami z wypozyczalni? mylisz go z fifti centami

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Po prostu mam zapędy na rasiste

Każdy ma zapędy na rasiste StrefaA muza to tylko muza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
zraziłem sie do całego czarnego rapu i**** no fifty ma dobre podkłady więc mam z 3 same podkłady które mi lecą i są dobre ale jako tako juz mam dość jeszcze jakies Fat Joe na mtv , ****a na siłce tego sie wytrzymać nie da jak leci to g****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
dandyk, z cassidiego to tylko ten kawałek mi podchodzi
http://www.wrzuta.pl/audio/a1qubqS4bq/cassidy_-_im_a_hustla

co do rasistowskich zapędów.. jedyne czego nie trawie to rumun i cygan, do czarnych nic nie mam. za to jak widze neo nazistowskiego śmiecia to krew mnie zalewa i cisnienie mi skacz, niewiem czemu tak mam ale włacza mi sie automatycznie fight mode

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2008-03-18 08:01:12

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
W0jt moze jeszcze Ci sie uda do czarnych zrazić wiadomo nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka ale uważam że po asfalt powinien leżeć na ziemi...


dobra ide panowie sie myć bo za godzine mam busa pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
[http://www.wrzuta.pl/audio/a1qubqS4bq/cassidy_-_im_a_hustla] 

Mam tą płytke jest tam kilka dobrych kawałków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
trzym sie stefan a śnieg na antarktydzie

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2008-03-18 08:03:24

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Trzymaj się strefahttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] Wojt jak się bierze kreatyne to można pić kawę? bo kiedyś były arty nawet tu na sfd ze nie można. Za to są juz stacki kreatynowe z koffeiną Wojt jak się bierze kreatyne to można pić kawę? bo kiedyś były arty nawet tu na sfd ze nie można. Za to są juz stacki kreatynowe z koffeiną Wojt jak się bierze kreatyne to można pić kawę? bo kiedyś były arty nawet tu na sfd ze nie można. Za to są juz stacki kreatynowe z koffeiną[img]../../buziaki/1.gif" alt="" /> Jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
nie można pic ani kawy ani coli, ale wiesz jak to jest ja się własnie racze kubkiem kawy. nie mozna popadac w paranoje najważniejsze żeby ta kawe zapic duża ilościa wody

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2008-03-18 08:09:56

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
nie można pic ani kawy ani coli, ale wiesz jak to jest ja się własnie racze kubkiem kawy. nie mozna popadac w paranoje najważniejsze żeby ta kawe zapic duża ilościa wody

Mój kawulec już się robi

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-18 08:12:50
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tomasz Drwal znów walczy!

Następny temat

Dana White o problemie z Arlovskim!

WHEY premium