SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SezonOwcy rozpoczęty, scena mma and doping - spam kolaboracja %)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150808

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
"Jak wytrzymam to też będę"

Ja się położe o 22 giej i nastawie budzik na 3:30. Najlepiej mi sie ogląda gale w nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
O i to dandyk najlepszy sposób

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
O i to dandyk najlepszy sposób

Zawsze tak robie czy oglądam boks czy mma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Ja tez tak kiedyś robiłem ale parę razy nie słyszałem budzika i zwątpiłem

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Ja tez tak kiedyś robiłem ale parę razy nie słyszałem budzika i zwątpiłem

Hehe W nocy jest super klimat na oglądanie gal. Z rana o 7 mej po gali to człowiek ma poczucie dobrze spełnionego obowiązku że kolejną impreze obejrzal na żywo Powtórki nawet jak nie znam wyniku to juz nie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Hehe to masz twardy sen

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No twardy twardy. Ja też lubię oglądać o tej porze bo wiadomo klimat jest fajny. Ostatnio oglądałem o tej porze walke Andrzeja nie spałem wogóle ale warto było

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Ostatnio oglądałem o tej porze walke Andrzeja nie spałem wogóle ale warto było

Ta ja każą walke Andrzeja oglądam na stojąco takie emocje. Jak spotkam kiedyś Gołote na żywo to mu na serio podziękuje za wszystkie nieprzespane noce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No walki naprawde za***iste nie ma co!!
Mam wiele walk ściągnietych z neta które mógłbym godzinami oglądać!

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2008-03-15 21:06:01

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
No walki naprawde za***iste nie ma co!!

Ta należy mu się ten pas jak nikomu innemu na świecie - mam nadzieje że go zdobędzie w końcu - Dla mnie to będzie chyba jedna z najlepszych chwil w zyciu jak zobaczę Gołote z pasem, Chyba bym sie wzruszył bo już kawal czasu - obserwuję jego wielkie chwile i upadki

Mam wiele walk ściągnietych z neta które mógłbym godzinami oglądać!
Ja maiłem przyjemnośc oglądąc w tv na żywo wszystko od II z Ridickiem


Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-15 21:14:32
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tomasz Drwal znów walczy!

Następny temat

Dana White o problemie z Arlovskim!

forma lato