SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SezonOwcy rozpoczęty, scena mma and doping - spam kolaboracja %)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149812

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Możesz konkretniej, bo to że ładne pieniądze to każdy mówi ale tak bardziej przybliżyć to nikt nie przybliży, a ciekaw jestem jak to jest naprawdę tak mniej więcej, jak z tym $

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Ale trafiłem zaraz walka Spoonga będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Możesz konkretniej, bo to że ładne pieniądze to każdy mówi ale tak bardziej przybliżyć to nikt nie przybliży, a ciekaw jestem jak to jest naprawdę tak mniej więcej, jak z tym $

Ceny są rózne - tu gdzie ja robię to bierzemy mało za robote około 700-1000 za zmierzenie 100 m. A takich pomiarów jest kilka dziennie potem to tzreba wprowadzic w mapy itp. Dokładne kwoty to zna mój szef. Ale robota bardzo ciekawa, większośc czasu w plenerze

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-17 21:55:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
o proszę to widzę że jednak da radę z tego wyżyć :D
a to po jakiś studiach czy jakieś technikum z tą robotą ?

Zmieniony przez - G-SZIT w dniu 2008-03-17 21:56:40

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
o proszę to widzę że jednak da radę z tego wyżyć :D

To znaczy ta kasa jest do podziału dla szefa plus pracowników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
a to po jakiś studiach czy jakieś technikum z tą robotą ?

Nie, praca po znajomości znajomy mnie wkręcił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Domyśliłem się że do podziały no ale jakby nie patrzeć 700-1000 za zmierzenie 100 m, a sam piszesz że takich pomiarów jest kilka więc domyślam się że jest co dzielić.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
na dobry cykl styknie

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Domyśliłem się że do podziały no ale jakby nie patrzeć 700-1000 za zmierzenie 100 m, a sam piszesz że takich pomiarów jest kilka więc domyślam się że jest co dzielić.

Pomiary są zajbiste szybko się je robi. Najgorsza jest papierkowa robota która zabiera mnóstwo czasu trzeba ją wykoanać żeby zrobić i zakończyć taki pomiar

k***a Holzken przegrał przez ko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
no no Siwy nie wątpię że styknie :) a nawet jakby brakło to zmierzy się coś i będzie kaska...

Ahh dlaczego do mnie tak pieniądze same nie przychodzą

... szału nie ma.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tomasz Drwal znów walczy!

Następny temat

Dana White o problemie z Arlovskim!

WHEY premium