SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

why karate jest nieskuteczne??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
ale spary zawsze dają Ci jakies podstawy które możesz wykożystać w walce -chyba sie nie zrozumielismy.ja mowilem ze nie ma po co cwiczyc bez ochraniaczy bo w walce i tak sie nie czuje bolu

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1252
ja powiem tak. kiedyś jeden gościu chciał coś ode mnie na ulicy.ja nie zdążyłem się zorientować nawet o co mu chodzi bo zaczął od kilku kopnięć.pierwsze zza rogu w brzuch,klate itd. oduchy z treningów uratowały mnie przed mawashi na głowe. trafił nawet z pięści w przepone. goąściu sie zdziwił jak zobaczył że dalej stoje.a przyznam szczerze że dostałem na tyle mocno że gdybym nie trenował KK to bym już leżał. w takich chwilach myśle sobie że opłacało sie cierpieć na treniolach :) a w momencie kiedy ktoś wam wyskakuje zza roku i napiernicza jak jakiś szaleniec nawet nie wiesz co to jest adrenalina.zaczyna dzioałac dopiero po kilkunastu, kilkudziesięciu sekundach.
a zakończyło sie tak: gosciu staje zdziwione i patrzy na mnie jak na ducha (w oczach strach - ku..a ale twardziel!) poczym jeden szybciutki mawas i wtedy dopiero adrenalinka. ale już było po wszystkim.

a tak na marginesie treningi bez ochraniaczy może i są niebezpieczne, ale co w dzisiejszych czasach nie jest niebezpieczne? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
mawas twoj? po wszystkim?

nie rozumiem takich skrotow myslowych :)

"Jesienią 1862r. wziąłem ośmiu ludzi i najechałem Meksyk" - Geronimo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1252
hehehe ok teraz bedzie powoli :) gościu napiernicza,ja nie wiem co sie dzieje.gościu staje zdziwiony i patrzy że on tu flaki wypruwa a ja nic a ja w tym czasie załadowałem mu mawashi geri jodan i wtedy dopiero było po wszystkim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
"a tak na marginesie treningi bez ochraniaczy może i są niebezpieczne, ale co w dzisiejszych czasach nie jest niebezpieczne? :) "


To nie tyle jest kwestia niebezpieczeństwa na treningach, ale właściwej metodyki treningu. Co dają okopane piszczele na treningach?

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
ale wiecie że urzycie jakiegoś stylu walki to jak użucie broni poniewarz posiadacie nieprzeciętna umiejętność i niekarzdy tak umie dlatego urzycie karate jest traktowane jak użycie broni gdyby ten koleś zgłosił że kopłeś go z mawashigeri to bys miał ładne buty puźniej.więc lepiej uwarzajcie co robicie na ulicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
że kopłeś go z mawashigeri to bys miał ładne buty puźnie -buty z krwi

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
buty to przenośnia chodziło mi o komplikacje jakie mogą z tego wyniknąć (dla niekumatych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1514
Kooondzik, nie popadajmy w skrajności , co innego pięść a co innego nóż, czy pistolet

Różnica między Pride a MMA jest taka jak między Turniejem Czterech Skoczni a Skokami Narciarskimi.//
www.muajtaj.glt.pl www.kalibra.glt.pl
www.szybciej.glt.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
kondzik-to byla ironia.to ty mnie nie sczailes.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy da rade samemu dojść do szpagatu?

Następny temat

kontuzja nadgarstka

WHEY premium