SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

why karate jest nieskuteczne??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
ale tak jest napisane w polskim prawie i nie zebym zmyślał TAK JEST NAPRAWDE napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
mówie tylko jak jest i żebyście uwarzali co robicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
czyli lepiej jest sie skulic i udawac ze sie nie umie bic?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
nie oto chodzi bić ale nie urzywać technik bardziej powiązanychz jakimś stylem możesz skopać tylko po "prostacku" czyli kopiąc na oklep uderzaać pięsciami tylko nie jak karateka tylko jak normalny nieznający karate człowiek bo napewno bez karate tez byś sobie poradził znam takich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1514
Hmmm, a to dziwne... Nie wiedziałem że prawo traktuje SW jako "zabójczą broń" . A co do nie używania karate, no to troszke dziwnie... przecież policjant niema pojęcia że ty to spycjalnie zrobiłeś, można wbić wała że się zachwiałeś i tak niechcący go czasłeś .
Tera serio, imho jeśli nikogo nie okaleczysz na stałe to nic ci nie mogą zrobić, max to kuratora dostaniesz jak sam sprowokowałeś incydent.

Różnica między Pride a MMA jest taka jak między Turniejem Czterech Skoczni a Skokami Narciarskimi.//
www.muajtaj.glt.pl www.kalibra.glt.pl
www.szybciej.glt.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
ale zaesze ponosisz tego konsekwęcie bo zrobiłeś to świadomie i filmu sie nieda wkręcać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
"ale wiecie że urzycie jakiegoś stylu walki to jak użucie broni poniewarz posiadacie nieprzeciętna umiejętność i niekarzdy tak umie dlatego urzycie karate jest traktowane jak użycie broni gdyby ten koleś zgłosił że kopłeś go z mawashigeri to bys miał ładne buty puźniej.więc lepiej uwarzajcie co robicie na ulicy"

za dużo filmów się naogladales. W polskim kodeksie karnym i kodeksie postepowania karnego nie ma słowa na temat trenowania SW i zmian kwalifikacji czynu jezeli oskarżony jakiekolwik SW trenowal.
Zanim cos napiszesz to zweryfikuj, bo potem ludzie czytaja i jeszcze ktos uwierzy.

a generalnie to odeszliscie od tematu. I to bardzo.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1252
no na piszczele to przyszedł czas że musieliśmy zakładać ochraniacze. ale ja powiem szczerze że nawet bez ochraniaczy to walczyło mi sie super. może na początku było troszke cieżko ale teraz mam piszczele twarde jak skały.i każde kopnięcie przyjmuje bez problemu.no ale w realnej walce mało taikich lowkicków. ja dalej bede sie upierał że najbardziej niebezpieczne to są siniaki na rękach i uderzenia na klate (serce).

a co do problemów z policją to przecież my się tylko broniliśmy,to on nas napadł :) więc... :)
pozdrawiamno

Zmieniony przez - teodorek w dniu 2005-10-09 08:44:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2398
"Piszczele twarde jak skała". Tak dla Twojej informacji; piszczeli nie da się utwardzić. Można co najwyżej nabawić sie zwyrodnień. Porozmawiaj o tym z lekarzem ortopedą.
Mam pytanko: jak długo ćwiczysz kyokushin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1514
Andy ma racje , było troche już o tym na forum. Kości sobie nie utwardzisz, możesz sobie, co najwyżej podnieść próg bólu.

Różnica między Pride a MMA jest taka jak między Turniejem Czterech Skoczni a Skokami Narciarskimi.//
www.muajtaj.glt.pl www.kalibra.glt.pl
www.szybciej.glt.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy da rade samemu dojść do szpagatu?

Następny temat

kontuzja nadgarstka

WHEY premium