SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

why karate jest nieskuteczne??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
nie mowie ze nie da sie wygrac na ulicy.po prostu nie wolno lekcewazyc przeciwnika.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 497
Dokladnie! przeciwnik moze wygladac slabiutko a zadawac ciosy na k.o.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
teodorek: ile Ty masz lat ? Myslisz, ze tylko karatecy przyjmuja ciosy na korpus, a kickboxerzy nie ? Juz nie bede cytowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
ogólnie ten post jest rozbrajający, nie wiem co tu sie dzieje w ogóle.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1252
Fong. mam 23 lata.a co? nie nie myśle że tylko karatecy przyjmują ciosy na korpus. może jestem ciemny ale w życiu nie widziałem kickboxerów sparujących bez rękawic... z Twojej wypowiedzi wnioskuję że myślisz o mnie jak o kolesiu który trenuje troche KK i myśli że to jest najlepsze. nie chce się wdawac w dyskusję ale jeśli tak uważasz to się grubo mylisz.a jeśli nie to sorki.

PITTT tez tak właśnie zauważyłem że zrobiło się jakieś 20 watków i każdy o czym innym gada hehehe

chciałbym króciutko podsumować
Temat: why karate jest nieskuteczne??
SKUTECZNOŚĆ ZALEŻY OD WIELU CZYNNIKÓW. MIĘDZY INNYMI OD STYLU, TRENERA, OD NAS SAMYCH, OD SYTUACJI W JAKIEJ SIĘ ZNAJDZIEMY, OD PRZYPADKU,SZCZĘŚCIA ITD. dlatego nie można jednoznacznie stwierdzić czy dany styl jest skuteczny lub nie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
Pamiętajcie że to nie sztuka walki walczy tylko cżłowiek Więc nie można oskarżac sztuk walki czy systemów walk bo to wszystko zależy od tego jak się dane umiejętnosci wykorzysta, jaki przeciwnik i od prostego szczęscia.

"Tylko trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Nie uwazam, ze KB jest najlepszy( sa jeszcze TKD ITF, Boks, MT, Savate itp, nie mowiac juz o chwytanych ), ale nie uwazam, ze po jednym ciosie w korpus kickboxer padnie. Wypowiedzi typu "on mnie mnie lal, a ja wciaz stalem i byl z tego powodu bardzo zdziwiony" daly mi do zrozumienia, ze wypowiada sie ktos w wieku <15. Sparowalem sie z wieloma karatekami i mam do nich szacunek. ( tak tak bez rekawic, ochraniaczy itp.) Na swoich zasadach sa mocni i to trzeba przyznac, jednak po dodaniu uderzen na twarz zaczynaja sie poprostu gubic...Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze sa sekcje na ktorych trenuje elementy boksu mniej lub w bardziej zaawansowany. Powiedz mi gdzie ja napisalem, ze KB jest najlepszy ? Nie jestem fanatykiem jak wielu tradycjonalistow.( nie wszystkich by nie poczul sie ktos urazony )

Karate tez jest skuteczne, znam wielu karatekow i na razie jeszcze zaden nie oberwal na ulicy, a to o czyms swiadczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
karate oyama o ile się niemyle dopuszcza już uderzenia w twarz ale niejestem pewien więc niemoge tego potwierdzić wszystko zależy od człowieka jego poziomu wyszkolenia podejścia do treningów sposobu w jaki na nich ćwiczy budowy ciała i wogóle całokształtu danego stylu durzo zależy też od trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
w rekawicach czy bez rękawic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
powiem szczerze że w takim stopniu to wtajemniczony nie jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy da rade samemu dojść do szpagatu?

Następny temat

kontuzja nadgarstka

WHEY premium