SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening pod boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
problem jest taki,ze ja nie jestem zbytnio kumaty i nie ucze sie szybko..
chociaz bardzo interesuje sie boksem i lubie to obwaiam sie ze nie bedzie mi latwo ogarnąć tych ciosów (zwłaszcza sierpowych)
dlatego bym chcial w domu troche praktyki nabrać ,żeby nie być taki zielony i nie dawać we znaki,żę kompletnie nic nie umiem w tej salce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
makiuu
problem jest taki,ze ja nie jestem zbytnio kumaty i nie ucze sie szybko...
...dlatego zamiast ruszać jak najszybciej na treningi boksu aby poświęcić technice jak najwięcej czasu będę robił pompki, brzuszki, podciągnięcie, wspięcia na palce i jeszcze kilka ćwiczeń nie związanych bezpośrednio z boksem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
MMA
makiuu
problem jest taki,ze ja nie jestem zbytnio kumaty i nie ucze sie szybko...
...dlatego zamiast ruszać jak najszybciej na treningi boksu aby poświęcić technice jak najwięcej czasu będę robił pompki, brzuszki, podciągnięcie, wspięcia na palce i jeszcze kilka ćwiczeń nie związanych bezpośrednio z boksem.



bzdury
kiedys widzialem kulisy przygotowania tomka adamka do walki i w wywiadzie powiedział -

''co mam robić ? pompki brzuszki i biegam ,co bokserowi więcej potrzeba''
tak właśnie powiedział , i co trening mięśni brzucha nie jest związany z boksem ? przecież bokser musi mieć mocny brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze pewnie powiedział, że boksu nie trenuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51806
Makiuu, w czym chcesz naprawdę dobry? Jeśli w boksie, to ja Cie zapewniam, że za rok będziesz lepszym bokserem ćwicząc cały rok boks, niż pół roku ogólnorozwojówkę i pół roku boks. No chyba, że boks diametralnie różni się od innych sportów walki, ale nie przypuszczam.
Pozdrawiam i żegnam.


Zmieniony przez - KrzyśK w dniu 2017-12-27 19:58:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
KrzyśK
Makiuu, w czym chcesz naprawdę dobry? Jeśli w boksie, to ja Cie zapewniam, że za rok będziesz lepszym bokserem ćwicząc cały rok boks, niż pół roku ogólnorozwojówkę i pół roku boks. No chyba, że boks diametralnie różni się od innych sportów walki, ale nie przypuszczam.
Pozdrawiam i żegnam.



Zmieniony przez - KrzyśK w dniu 2017-12-27 19:58:02


Przekonalsicie mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
czytając te wszystkie wypowiedzi chłopaki i tak mieli dużo cierpliwości do Ciebie i próbowali ci wytłumaczyć, a ty i tak swoje :) Idź na boks już od nowego roku. Jak to ktoś już wyżej napisał: chcesz być dobrym bokserem trenuj boks, proste.
Pozdro.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 109 Wiek 10 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15995
A jak chcesz się wzmocnić stań w podporze przodem jak do pompek (najlepiej na piąstkach) i postój tak trzy minuty. Jeśli wcześniej nie ćwiczyłeś zapewniam cię, że umrzesz w połowie.

Never TRY to win a fight.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Marcin Małecki instr. Tai Combat
A jak chcesz się wzmocnić stań w podporze przodem jak do pompek (najlepiej na piąstkach) i postój tak trzy minuty. Jeśli wcześniej nie ćwiczyłeś zapewniam cię, że umrzesz w połowie.


normalna pozyjcja jak podczas robienia pompek tylko nie schodze do dołu tylko cały czas stabilizuje sylwetke ?
sprobuje dzisiaj, na co to jest dobre?


Zmieniony przez - makiuu w dniu 2018-01-06 18:02:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 109 Wiek 10 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15995
Dokladnie
1

Never TRY to win a fight.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się bronić przed wyższym od siebie?Niski wzrost.

Następny temat

Ocena rękawic bokserskich

WHEY premium