SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening pod boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Kurde gościu, kondycję zrobisz w klubie. Na grupie początkującej nie robisz obwodów "do pożygu" tylko spokojny truchcik na rozgrzewce i kilka pompek. Znam wiele osób, które na pierwszym treningu padały na rozgrzewce, więc troszkę odpoczywały (do czego nawet trener zachęcał), a teraz cisną równo ze mną na grupie zawodniczej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
SzK
Kurde gościu, kondycję zrobisz w klubie. Na grupie początkującej nie robisz obwodów "do pożygu" tylko spokojny truchcik na rozgrzewce i kilka pompek. Znam wiele osób, które na pierwszym treningu padały na rozgrzewce, więc troszkę odpoczywały (do czego nawet trener zachęcał), a teraz cisną równo ze mną na grupie zawodniczej.


a chlopaki w klubie cwicza tylko sw 2-3 razy w tygodniu, nie mają dodatkowo jednego-dwóch treningów na siłowni ?
wiem,ze tam katują te pompki i brzuszki, ale chodzi mi o to czy poza tym mają jakiś 1 ,2 dni na trening na siłowni czy nie
jak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Poza treningami w klubie trenują wyłącznie zawodnicy i 1% zapaleńców, którzy nie startują. Cała reszta trenuje wyłącznie w klubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
SzK
Poza treningami w klubie trenują wyłącznie zawodnicy i 1% zapaleńców, którzy nie startują. Cała reszta trenuje wyłącznie w klubie.


czyli rozumiem,że siłownia odpada (nawet jednotygodniowy fbw) i trzeba się poświęcić tylko sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51806
SzK
Poza treningami w klubie trenują wyłącznie zawodnicy i 1% zapaleńców, którzy nie startują. Cała reszta trenuje wyłącznie w klubie.


Jeśli trenujesz w klubie, to masz wyobrażenie, czego ci brak i możesz to sobie uzupełnić. Jeśli nie trenujesz w klubie, te uzupełniające treningi nic Ci nie dadzą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
KrzyśK
SzK
Poza treningami w klubie trenują wyłącznie zawodnicy i 1% zapaleńców, którzy nie startują. Cała reszta trenuje wyłącznie w klubie.


Jeśli trenujesz w klubie, to masz wyobrażenie, czego ci brak i możesz to sobie uzupełnić. Jeśli nie trenujesz w klubie, te uzupełniające treningi nic Ci nie dadzą.


racja, ale z drugiej strony jednak nie trzeba trenować w klubie zeby wiedziec co trzeba poprawic
A ty Krzys, cwiczysz jakies fbw . czy tylko zajęcia sw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
to w boksie amatorskim i zawodowym nie jest ważne ile max zrobisz brzuszkow, pompek ,podciaganiec itp?
wazniejsze jest glownie bieganie? chodzi mi o te nizsze kategorie wagowe bo wiadomo ze w ciezkiej wytrzymalosc nie jest tak wymagana
...nie chce mi sie w to wierzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
makiuu


czyli rozumiem,że siłownia odpada (nawet jednotygodniowy fbw) i trzeba się poświęcić tylko sw


Jeśli masz większe ambicje i, jak KrzyśK napisał we wcześniejszym poście, wiesz czego ci brakuje to wręcz musisz robić coś więcej żeby być lepszym. Ja np. w klubie trenuje 5 razy w tygodniu i czasami w sobotę dokładam interwały. 3 razy mam trening kickboxingu, a 2 razy boks. Trenując więcej nie dałbym rady się regenerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
SzK
makiuu


czyli rozumiem,że siłownia odpada (nawet jednotygodniowy fbw) i trzeba się poświęcić tylko sw


Jeśli masz większe ambicje i, jak KrzyśK napisał we wcześniejszym poście, wiesz czego ci brakuje to wręcz musisz robić coś więcej żeby być lepszym. Ja np. w klubie trenuje 5 razy w tygodniu i czasami w sobotę dokładam interwały. 3 razy mam trening kickboxingu, a 2 razy boks. Trenując więcej nie dałbym rady się regenerować.


ja mam cholerne ambicje traktuje to bardzo poważnie i wiem czego mi brakuje (co moge samemu poprawic)
problem tylko w tym ,ze jak narazie nikt z was nie chce mi podpowiedziec jak sie za to zabrac, nie mówiąc juz o jakiejkolwiek pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
makiuu
to w boksie amatorskim i zawodowym nie jest ważne ile max zrobisz brzuszkow, pompek ,podciaganiec itp?
wazniejsze jest glownie bieganie? chodzi mi o te nizsze kategorie wagowe bo wiadomo ze w ciezkiej wytrzymalosc nie jest tak wymagana
...nie chce mi sie w to wierzyc


Tak, dokładnie tak jest. Są lepsze treningi brzucha niż brzuszki. Podciągnąć potrafię się max 15 razy i nie przeszkadza mi to zwyciężać gości trenujących Street Workout. W pompkach akurat mocny jestem. Pooglądaj sobie gościa jak np. Prince Naseem Hamed - chudy, siłowni chyba na oczy nie widział, a wielu rozwalił.



Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-12-26 22:35:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się bronić przed wyższym od siebie?Niski wzrost.

Następny temat

Ocena rękawic bokserskich

WHEY premium