SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na mase do oceny jestem laska

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
albo ten chlopak gra w zwiazku laseczke??

>>oczywiscie zartuje<<

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
:P mu tam nie przeszkadza ze gorzej umiesiony jest i na reke ze mna przegrywa:p bo to chyba w zwiazku nie jest najwazniejsze ludzie patrza w lato jak idziemy razem ale sie przyzwyczajilismy naamwialam go na silke ale nie chcial ale to jego zycie i jego marne miesnie:p nie interesuje sie tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 417
ale to musi fajnie wyglądać hehe :P a zabrze nie takie małe miastko to sie nasluchacie komentarzy, ale co tam każda milosc jak szczera to przetrwa co nie?? <:P>

Nikt nie obiecywal, ze po drugiej stronie bedzie na Nas czekal Pan...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73
dziewczyno, weź ty sie zapisz do kółka plastycznego, zostań kosmetyczką czasami możesz pochodzić na aerobik, ale nie trening na mase!! i to 38 w bicepsie:/ o zgrozo! kobieta powinna być sybtelna, delikatna, a nie wycyskać na klatke więcej niż ja waże... ale to tylko moje zdanie
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1023
A ja tam lubię gdy dziewczyna ćwiczy i dba o siebie , a jeszcze jak chłopakowi to nie przeszkadza to jest naprawdę fajne i nie przejmuj się tymi opiniami poprostu zazdroszczą tobie tego czego oni nie mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2097
Panowie, z calym szacunkiem, ale dziewczyna musi miec niezly ubaw robiac w konia facetow z SFD. I nie pisze tego dlatego ze jej zazdroszcze wymyslonych wymiarow, ale przeciez to odrazu wyglada na jedna wielka scieme. Pozdrwionka Wszystkim >>>

- "trening czyni mistrza" -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1904
sciema lol sam masz 36 w bicepsie i co to tez sciema a to fajnie ale nie kazdy tu sciemnia nie mowie ze musiscie mi wierzyc ale pisac ze sciemniam asd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
ale zamiast tu ******lic poprostu wrzuc foto

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
bez obrazy - jesli to prawda to jest to porazka na calej lini - imo dziewczyna/kobieta powinna wygladac delikatnie, subtelnie (ktos to dobrze ujal przede mna), po prostu kobieco. Co do umiesnienia to podobaja mi sie szczuple talie i lekko zarysowane miesnie nog. Wiadomo, ze jak pannie wisi biust to trzeba ja kulturystycznie "naprawiac" (chyba ze ktos takie lubi ), ale w innym wypadku - porazka.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
>>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<<>>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<< >>ściema<<

Zmieniony przez - vlad88 w dniu 2005-08-25 20:12:26

>>SAPSP<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o trening: podnoszenia ciężarka 17,5 kg

Następny temat

Pytanie do Mawashi

WHEY premium