SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening aerobowy po treningu siłowym????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
czytałem trochę na forum i pisało żeby odrazy po treningu siłowym sobie zrobić trening aerobowy
wiec mam pytanie o co w tym chodzi i jak ma to wyglądać???

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 65

Wzrost: 175

Cel treningowy: masa/siła

Staż treningowy na słowni: ponad 1 rok

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka dróżek sztangielki gryf prosty łamany itp.

Dieta: .

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
podobno dobrze jest robić trening aerobowy po treningu siłowym żeby ciśnienie krwi
proszę o porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ale co chcesz przez to uzyskać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
lepsze rezultaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Czego? W masie? Sile? Definicji? Poziomu BF ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Waga : 65

Wzrost : 175


Na razie aeroby sobie odpuść. Chyba, że bardzo chcesz. Wtedy 15-20 min MAX w wolnym tempie.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-11-28 20:51:42

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1316
a jak to jest z redukcją?? wydaje mi się logiczne, że aeroby po treningu siłowym efektywniej "spalają" tłuszcz, bo brak jest glikogenu w mięśniach, coś jak aeroby na czczo... jest tak faktycznie??

We're just a drop of water in an endless sea... Dust in the wind...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Owszem, ale dlatego nie robimy dłużej niż 20 minut.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
I ja polecam jeszcze bezpośrednio po treningu siłowym wypić bialeczko np albo gainerka i wtedy bawić sie w te aeroby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1316
a jeżeli trwają dłużej, i bezpośrednio po przyjmiemy porcję białka to jakiś straszny błąd?

We're just a drop of water in an endless sea... Dust in the wind...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
I ja polecam jeszcze bezpośrednio po treningu siłowym wypić bialeczko np albo gainerka i wtedy bawić sie w te aeroby...

Wtedy generalnie aero już nie ma sensu... Jeśli już, to tylko BCAA. Moża próbować dłużej, ale generalnie nie polecam - chyba, że podzielisz siłowy/aero tak, że razem zmieścisz się w 1,5h.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wy na to??I prosba o korekte programu!!!

Następny temat

Doradzćie proszę jak spalić parę cm w pasie ;]

WHEY premium