SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1240
Witam, ćwiczę już kolejny rok z rzędu lecz teraz na siłowni czuje zmęczenie, senność, no i widzę po sobie że brakuje białka, białka i jeszcze raz białka. Mam trochę kasy i zastanawiam się nad odżywkami, moje typy to:
ACTIVLAB MUSCLE UP PROTEIN 700g
OLIMP AMOK 60 kaps
Olimp Argi Power 60 kaps
ACTIVLAB CREATINE CAPSULES 300 kap lub UNS KREATINE+ 300 tab

Co o tym myślicie? Nie chce nic drogiego, z góry mówię, a myślę że to mi w zupełności wystarczy.
Macie jakieś inne propozycje?

W sumie chodzi mi żeby supli starczyło na 2 miesiące i musi być białko, kreatyna i przed treningówka do 200zł zestaw.
dzięki za uwagę i za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Activlab nie jest złą firmą i ma swoich zwolenników i parę mocnych pozycji wśród suplementów ... Skoro masz 200zł przeznaczone kupuj białko SFd i kreatynę np Vitalmaxa bo jest dobra i ekonomicznie wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 179
Po czym poznajesz ze brak Ci bialka?:)
Trudno kupic za 200zł suplementy na 2 miesiace.Activ lab nie ma za dobrych opini,zreszta niedlugo te odzywki bedzie mozna kupic w spozywczym naosiedlu:).Czujesz zmeczenie kup sobie przedtreningowke Assault,hotbood,badź saw do tego bialko sfd,mysle,ze to najlepsze wyjscie...
Najwazniejsze pamietaj o diecie,zmien trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tego białka ile Ci potrzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
buKKa
... no i widzę po sobie że brakuje białka, białka i jeszcze raz białka.



to zacznij jesc, jesc i jeszcze raz jesc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
mathew123
Po czym poznajesz ze brak Ci bialka?:)
Trudno kupic za 200zł suplementy na 2 miesiace.Activ lab nie ma za dobrych opini,zreszta niedlugo te odzywki bedzie mozna kupic w spozywczym naosiedlu:).Czujesz zmeczenie kup sobie przedtreningowke Assault,hotbood,badź saw do tego bialko sfd,mysle,ze to najlepsze wyjscie...
Najwazniejsze pamietaj o diecie,zmien trening.

omg...
Biłko sfd pod jakim względem jest wg cb gorsze od innych? bo gorzej się rozpuszcza i może gorszy smak ma i tyle...
Activlab ma dobre suple białko ma dobre kreatyne ma dobrą choć każy ma dobrą krete to że możesz znależc produkty activa w supermarkecie nie oznacza że jest on gorszy od innych.
radze podszkolić się w suplach;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On twierdzi, że jest lepsze. Czytaj ze zrozumieniem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
napisal że białko sfd nie jest najlepszym wyjściem więc rozumiem to w ten sposób żę nie jset dobre;) chciałbym wiedzieć czemu białko z sfd nie jest najlepszym wyjściem chyba że chodziło mu o to że jedzenie lepsze od porchu to wtedy się zgodze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
młody przeczytaj jeszcze raz! bo glupoty piszesz...
przeczytaj dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On napisał:
mathew123
(...)do tego bialko sfd,mysle,ze to najlepsze wyjscie...


Więc jak nienajlepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
sorki jakieś zwidy mam dam sobie ręke uciąć że za pierwszym razem jak czytałem to na szybko to przeszytałem że białko sfd to NIE najlepsze wyjście ;) oczywiście mój błąd ale z activem chyba nie pomieszałem bo twierdzi że activ ma złe odżywki chyba;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jabłczan kreatyny 16 lat

Następny temat

Czy takie Dawkowanie jest ok?

WHEY premium