SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple na noc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
Pany prosze o pomoc..cwicze jakis rok i dzieki Waszej pomocy w doborze treningu, suplementacji juz jakies tam efekty wizualne mam. .Dieta jest
Pytanie-ostatnio przegladam czesto czasopisma zwiazane z kulturystyka itp.Czegos jednak nie kumam.Wiadomo ,ze miesnie rosna w nocy-TAK?Wyczytalem ,ze najwazniejsze sa 3 okresy suplementacji-przed treningiem,po treningu i z samego rana.No to ja sie pytam,jak to sie ma do suplementacji nocnej skoro w tym okresie jest rozrost miesni.Pytam bo jestem sklonny zakupic jakies suple ktore sa w jakis tam sposob ukierunkowane na okres nocny.Co wiecej jeden z moch kolegow mocno poszedl do przodu stosujac "suple nocne".Jakies opinie w tym temacie jakies polecane suple?Moze macie jakies ciekawe wywody do poczytanie,chetnie skorzystam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Rano najlepiej sniadanie dac i po sprawie.
Chyba ze ktos aero z rana kreci to izolat/koncentrat przed bieganiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jesli juz cos chcesz na noc to Kazeina, magnez+cynk i tyle wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Tak, tak, mięśnie rosną podczas odpoczynku, szczególnie podczas fazy REM. W nocy zachodzą także największe procesy kataboliczne, tak więc należy się właściwie zabezpieczyć przed pójściem spać. Jednakże podstawowym "suplementem" jest twaróg chudy z oliwą oliwek, która maksymalnie spowalnia wchłanianie białka i ogranicza katabolizm. Jednakże jakbyś się uparł to mógłbyś zastosować białko na bazie kaizeny, np. Dymatize 12 hours albo argininę, czy BCAA. Jednak z mojego punktu widzenia jest to zbędne dla osób, które siłownie traktują tylko jako dodatek ;)
Pozdrawiam.

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
bla bla, zaraz zaczna pisac czy trzeba sie zabezpieczac przed katabolizmem podczas kapieli lub srania...
najlepiej to nie siedziec przed kompem do polnocy lecz pojsc spac grzecznie o 22

zwykly chudy twarog + jogurt w zupelnosci wystarczy

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
no tak kulturysta ze mnie zaden ale wygladac jak slomka tez niechce,tzn tak Pany j/w kumpel bral Matrixa 5.0 zdaje sie ,ze z kazeina wlasnie i sie tak zastanawialem nad jakims takim bialkiem i wlasnie jakims antykatabolikiem.Oczywiscie nie chodzi o wywalanie kasy w bloto ale tak wlasnie jakos skojarzylem ten rozrost miesni w nocy a brakiem supli wlasnie na noc.Rano daje 40 gr serwatki na czczo no ale caly czas mnie ten okres nocny nurtuje :)
skaj ale po co taki ton?nie spotkalem sie z suplami na sraczke itp a na noc jakies tam sa,biorac pod uwage w/w argumenty odnosnie rozrostu miesni Twoj post guzik wniosl

Zmieniony przez - sunnboy w dniu 2010-08-28 10:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Pro Long Protein + MZB

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
miesnie rosna od ogolnego bilansu kalorii w ciagu dnia, jezeli zapewniesz w ciagu dnia nadmiar pozywienia, nie martw sie tym co jest w nocy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Bialko z rano na czczo to głupi pomysł, rano węgle.

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
no to mnie zastrzeliles z tym bialkiem z rana teraz !!??to moze dodam ,ze po jakiejs godzinie idzie po tym posilek bogaty w weglowodany,z innej strony zastanawiam sie nad zakupem jakiegos bulka zaraz z rana bo o gainera sie boje ,ze mnie zaleje ,..oki pany sprobuje kazeine SUPER QUAD PROTEIN na noc i zobaczymy co wyjdzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
rano potrzebne i węgle i białko
i to białko najlepiej szybko wchłanialne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
j/w skoro juz pijesz to bialko i nie masz zamiaru zmieniac tego nawyku to zapij chociaz jakims sokiem czy skadinad dostarcz wegle. a na noc jest spory wybor odzywek, z rodzimego rynku chociazby night
protein blend
treca czy system olimpa.

tak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje dobrych odżywek.

Następny temat

ktory shotgun

WHEY premium