SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selene211/zaczynam po długiej przerwie...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
no nie , ważyłam się po południu jak robiłam pierwsze wymiary . Nigdy tego wcześniej nie robiłam . A wody nabieram naprawdę dużo , własnie w okolicach bioder i pasa . Dlatego nie mogę patrzeć na te zdjęcie , chciałam usunąć to nie da rady ;( Ale widzę po sobie , że jakieś centymetry się ulotniły . A uda mierzyłam w najszerszym miejscu .

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Najlepiej zawsze wykonuj pomiary na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
tak własnie będę robić ;) i nie jak mam miesiączkę ;)

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
Dzisiaj zjadłam :
-owsianka plus migdały
-kromka chleba pełnoziarnistego z polędwicą z kurczka
-3 jabłka
-makrela 170 g
-odżywka białkowa- 45 g białka
-wieśniak

dzień wolny od treningu. Od piatkowych przysiadów i MC - ból w dupie i nogach jakbym dzisiaj robiła :D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
selene
1. nie marudz nie narzekaj, informuj co i jak konkretnie bez wprowadzania odczuc w sprawy matematyczne
2. odczucia sa dobre gdy chodzi o rekacje naszego organizmu na diete i trening
3. nie ma problemu moge ci trening podrzucic napisz ile dni w tygodniu co i jak

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-06-12 22:36:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ja dawno zakwasow nie mialam.. fajne uczucie, zawsze to lubilam.

owsianka na wodzie? bez zadnych dodatkow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dontknow nie wywoluj wilka z lasu bo ci zadamy trening taki ze przez 4 dni bedziesz okrakiem chodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
Ja tak czy inaczej będę 5 razy w tygodniu na siłowni - nie ma bata ;) Najlepiej jak dupa i nogi dwa razy w tygodniu , ale kiedyś mi tłuczona że to za dużo . No i wolne ciężary ;) Jestem otwarta na wszelkie propozycje ;)

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
dont know..owsianka zawsze na mleku , ale taka gęsta że łycha staje . Mniam :D:D:D Z cynamonem i rodzynkami to już deser :D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kocham taka! jak mialam odzywke, to czesto dodawalam jedna lyzke i wtedy byla taka slodka.. ale zamiast rodzynek dawalam jablko pokrojone w kostke albo starte.

obliques , to bylby dopiero challenge!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam mętlik w głowie na temat treningu proszę o pomoc

Następny temat

Treningu siłowego do poprawy

WHEY premium