SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

selene211/zaczynam po długiej przerwie...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
też się cieszę ;)wreszcie od słodyczy się uwolniłam :D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wooow, pięknie!

Biust mi spadłze dwa rozmiary
ciesz się, że miał przynajmniej z czego spadać bo ja dwa rozmiary mniej to już bym miała chyba wklęsły teren

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-07-10 17:37:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
no jeszcze zostało na szczęście .
Ale jestem z siebie dumna . Byłam ze znajomymi w pubie , potem kino . skusiłam się tylko na kawę Latte , ale przed kinem była udręka . Wchodzisz do kina i co ??? Ogromne stoisko z Haribo , czekoladkami , popcornem i chipsami .Zapach nie do opisania , raj dla zmysłów , jakieś ponad 100 osób z szpachelkami w ręku napełnia po brzegi torebki z czekoladkami . Mordęga . A ja stoję jak głupek . No ani jednej przyzwoitej rzeczy . Miałam chwilę zwątpienia . Kuźwa , no zasłużyłam po 5 tygodniach naprawdę czystej michy . Tak więc odwróciłam się na pięcie , wyszłam z kina, weszłam do sklepu obok i kupiłam torebkę mini marchewek . Jestem z siebie dumna :D:D:D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapach nie do opisania , raj dla zmysłów
jestem chyba jakas dziwna, bo zapach popcornu w kinie odpycha mnie na kilometr
ale gratuluję zawziętości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
wow selene, super poleciało!

W takim miejscu jak kino/pub ważne żeby mieć co chrupać/pić jak inni. wtedy się nie czuje, że to jakieś wyrzeczenie, bo przecież chodzi bardziej o jakieś rytualne/społeczne zachowania niż o konkretnie co sie dziubie.
pamietam jak do kina wzięlam paczkę pomidorków koktajlowych, też się sprawdzają

edit: foty, foty foty! ładnie poproszę

Zmieniony przez - yosis w dniu 2011-07-11 15:47:53

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
Dont know , popcorn jeszcze ujdzie , ale tony Haribo , czekoladek, pianek...razem wszytsko tworzyło zapach waty cukrowej :D

yosis , nastepnym razem wezmę pomidorki teżuwielbiam , i brokuła surowego :D
foty ??? Za wcześnie ,w sobotę do PL lecę na dwa tygodnie . To będzie walka ze sobą ;(

shrimp, niestety nie mogę migdałów i orzechów. Pryszcze mi wyskakują na szczęce od orzechów ;( Mogłabym jeść tonami bo lubię ;(

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
micha :
-owsiankia na mleku ,banan(b.gęsta )
-jabłko , banan
-makrela w sosie pomidorowym
-ciecierzyca . warzywa
- serek wiejski zpomidorem
-szklanka soku pomarończowego
-odzywka

trening :
-przyciąganie drążka do klatki 15x25 , 12x30 , 8x35
-opyuszczanie 4x5
-wiosłowanie na przyrządzie , półsztanga 15x20 , 12x25 , 8x30
-ściąganie drążka górnego prostyi rękami 7x 8-12 , 12 do 25 kg
- biceps na podwójnym wyciągiu 12x7kg na rękę , 12x7 , 8x9 ,5x11 kg
20 min rowerek .

wreszcie moje plecy pozwoliły mi się płynnie opuścić , nie poleciałam jak kamień w dół jak to się działo przez ostatnie 3 tyg ;) 2 serie bez pomocy , 3 i 4 pomogłam sobie przyrządem do podciagania żeby nie lecieć za szybko w dół i pomęczyć plecki ;) HIIT nie robiłam , wiosła się zepsuły , więc się bardzo cieszę . Kocham aeroby :D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam mętlik w głowie na temat treningu proszę o pomoc

Następny temat

Treningu siłowego do poprawy

WHEY premium