SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam z rozsądkiem ! Dieta do oceny :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 215
****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Zmotywowanaa
WIEK: 24
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: Amator- brak :)

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 56
WZROST: 165
OBWÓD RAMIENIA: 28
OBWÓD ŁYDKI: 34
OBWÓD UDA: 52
OBWÓD BIODER: 87
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 78
OBWÓD TALI 71
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 77

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?

Chciałabym osiągnąć szczupłą i w miarę wyrzeźbioną sylwetkę oraz umięśniony brzuch.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: BRAK
PRZEBYTE KONTUZJE: Operacja kręgosłupa w wieku 16 lat
WADY POSTAWY: Jak wyżej. Obecnie po operacyjnie- brak
ALERGIE: BRAK
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: BRAK
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? Tak
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? Nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: Białko Trec whey 100
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) Brak

****DIETA*************************************************
Poniżej wklejam zrzut ekranu przygotowanej przeze mnie diety

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE- w warunkach domowych

****TRENING**********************************

FBW Chodakowska bez obciążęń


Chciałabym Was prosić o ocenę mojej diety. Czy odpowiednio dobrałam makroskładniki, potrawy, ich ilości i rodzaj. Proszę o sugestie i komentarze :)
Trening będzie wykonywany pomiędzy pierwszym a drugim posiłkiem.

Na podstawie Kalkulatora
BMR 1384KCal -
Aby utrzymać wagę
2145
2145- - 200 KCal =1945KCal





Zmieniony przez - zmotywowanaa w dniu 2016-09-11 20:57:31

Zmieniony przez - zmotywowanaa w dniu 2016-09-11 21:01:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To ja sugeruję dorzucenie jeszcze zdjęć sylwetki, bo z wymiarów sądząc, to tu nie ma potrzeby redukcji.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1513
Okej :)
Myślę, że nie jest za dobrze... :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
problem polega głównie na tym, że masz za mało tkanki mięśniowe

dwa stań prosto, ściagnij łopatki, zepnij brzuch i już będzi ewyglądało to lepiej

Trzy, sugerowałabym wykonanie badań krwi, głównie pod kątek sprawdzenia cukru i insuliny na czczo

Cztery, moim zdaniem lepie służyby by Tobie 4 posiłki zamiast 5
zadbaj o jakosc produktów przede wszytskim
mniej jogurtów, więcej jaj, ryb , mięsa

w diecie brakuje żelaza na pewno i wapnia
jeśli wliczasz warzywa to węge podbiłabym do 180g

i zamist treningu z Ewką, trening FBW z obciążeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Bziu ma racje, ale ten trening z obciążeniem to po konsultacji z lekarzem, który operował kręgosłup lub z fizjoterapeutą, żeby sobie krzywdy nie zrobić. I przy antykoncepcji hormonalnej może być problem z obniżaniem bf.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
deja vu, można prosić jakieś konkretne info apropo tej antykoncepcji hormonalnej i obniżaniu bf? zaintrygowało mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tu jest cytat z wypowiedzi martuccy
Nigdzie nie napisałam, że kłócą się z budową mięśni
Wiesz jak one działają? Robią kobiecy organizm w balona, tak, że jemu się wydaje, że jest w ciaży. Stąd brak owulacji. Ciąża ma to do siebie, że w tym okresie organizm broni się przed schudnięciem, a nawet dąży do odkładania tłuszczu w rejonie bioder, ud i pośladków- jako rezerwa na okres karmiena. Skoro masz poziom hormonów w związku z przyjmowaniem tabletek taki jak w ciąży, to pomyśl, jak się to ma do Twojego tłuszczu

a tu link do wątku
https://www.sfd.pl/Antykoncepcja_hormonalna_a_redukcja-t914325-s2.html 
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Dzięki, bardzo ciekawe, z przyjemnością sobie poczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 42
pytanie jakie tabletki anty przyjmujesz.... czyli najlepiej zbadać hormony żeby zobaczyć czy wszystko ok jak wszystko w widełkach to nie ma przeciwskazań, dwa, wyrzuć warzywa strączkowe, powodują spowolnienie przemiany materii, trzy zaczynaj dzień od wysokich węgli kończ najlepiej na samym białku czyli posiłek 4 i 5 do przerobienia. no i tą fasolę wyrzuć, kolejna rzecz ilość posiłków nie ma znaczenia tak na prawdę, jak Ci wygodnie, ważne żebyś Ty czuła się dobrze no i pamiętaj że zero słodkich napoi ... generalnie wrzuć sobie dietę, troszkę jak napisałem zmień, proponuję trzymać ok półtora miesiąca bez żadnych ćwiczeń i zacząć od kaloryczności 2000, dalej co tydzień obniżaj wartość kaloryczną o 80 ...(proporcjonalnie) po 1,5 miesiąca zatrzymaj kaloryczność i utrzymaj na danym poziomie plus dorzuć cardio zacznij od 20 min dziennie np. 3x w tyg i co tydzień zwiększaj sobie o 5 - 10 min cardio. po półtora do 2 miesięcy wrzuć ćwiczenia siłowe rozpoczynając już tylko rozgrzewkę z cardio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu dla kobiety

Następny temat

Próba naprawy

WHEY premium