SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sanibu, redukcja - podsum str 16

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
Witam wszystkich bardziej i mniej doswiadczonych w temacie. Za porada i namowa (jednej z Was :) zajelam sie swoja dieta bo cwiczylam i nic nie chudlam. Tylko troche centymetrow ucieklo... troche ... a wiec do dziela:

Wiek : 34
Waga : 86
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) : 100
Obwód pod biustem : 86
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):
Obwód na wysokości pępka : 96
Obwód bioder (3): 109
Obwód uda w najszerszym miejscu: 67
Obwód łydki : 43
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : gora tulowia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) cwiczylam skalpele Ewki Chodakowskiej przez 4 miesiace regularnie, wczesniej troche silowni i Ewka nieregularnie; obecnie - bieganie 2 -3 razy/tydz i cwiczenia z ksiazki Ewki (30 min, 2-3 razy/tydz), w sumie chce cwiczyc 4 -5 razy w tyg
Co lubisz jeść na śniadanie: jadlam granole z mlekiem i 2 lyzkami otrab owsianych, teraz jajecznica/ omlet/ kanapka
Co lubisz jeść na obiad : wszystko
Co jako przekąskę : owoc
Co jako deser : ciastko/ czekolada ale wiem ze nie moge
Ograniczenia żywieniowe : alergia (orzeszko ziemne, czasami inne 'orzechowe', czasami jablko (skorka) ale ostatnio jem i nic sie nie dzieje)
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie/ alergiczne sezonowo
czy rodziłaś: tak, 2 razy
Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie, cwiczenia w domu (brak sprzetow)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kiedys odzywka bialkowa (3 lata temu)
Stosowane wcześniej diety : oj ..., po pierwszej ciazy - 1300 kcal, doszlam do wagi sprzed i ja utrzymalam, kilka lat po drugiej ciazy - Dukan (wiem, wiem - minus 13, potem plus 20), no i potem zaczelam cwiczyc, troche sama, troche z trenerem na silowni, z wiekszym lub mniejszym rezulatatem. nigdy nie bylam suchelcem (najnizsza waga - 60 kg)ale to co sie stalo przez ostatnie kilka lat to masakra.

Moje postanowienie noworoczne to -10 kg. Chcialabym dojsc do wagi 75 kg. A pozniej sie zobaczy.

wrzucam dziennik z ostatnich 2 dni. najwiekszy problem mam ze zdjeciem :( z gory przepraszam za wrazenia estetyczne

jesli chodzi o jedzenie, problem mam z bialkiem, ciagle za malo. nie wiem jakie proporcje btw. jakiekolwiek rady BARDZO mile widziane, takze odnosnie cwiczen. bede wdzieczna.

i coz ... niech moc bedzie z nami!!










Zmieniony przez - obliques w dniu 2013-05-23 08:31:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
maly update

nie bede wstawiac 11 dziennikow, ale generalnie trzymam rozklad; sporadycznie czegos wiecej wyjdzie niz trzeba

staram sie cwiczyc choc musze przyznac ze ciezko to idzie w ziemie bo dzien krotki i duzo zajec do tego

przez ten i nastepny tydzien robie szybki crossfit codziennie (brzuszki, burpees/sprawl, wznosy na palcach - zalecenie fizjo, air squats bez obciazenie bo nie moge), do tego 2 x tydz trening silowy

20 grudnia wyjezdzam na 2 tyg na swieta ale mimo to bede sie starala troche cwiczyc, duzo chodzic i zdrowo jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ile ważyłas maksymalnie i co ćwiczysz w tej chwili dokładnie? Ile masz dni przeznaczonych na trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
dzieki za odzew. 87,5 to byl max ale wahania straszne. 4 -5 dni na trening. w tej chwili biegam (20 -30 min bo po zimie zaczynam znowu (u nas prawie nadal zima) 2 -3 razy w tyg i cwicze: wypady, przeskoki, cw na korpus, na brzuch itp, tyle ile moge w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
poszukaj sobei plan treningowy biegowy, bo chyba na tym oprzesz swoja redukje rozumiem, W internecie znajdziesz plany przygotowujace pod pol maraton, bedzie takie cos dobre dla ciebie.
ustaw sobie 1700kcal i daj 120g bialka/ 70g tluszczy i reszte ww licz równiez warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
wielkie dzieki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Fajny początek.Słuchaj Obliques a zajdziesz daleko



Zmieniony przez - tolka2012 w dniu 2013-05-23 07:38:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
dzis juz lepiej sie jadlo :)

jak mnie uda bola po wczorajszym cwiczeniu ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1613
Jesli lubisz biegac, to polecam strone www.bieganie.pl ,sa tam gotowe plany treningowe, szczegolnie polecam plan na 10km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
dzieki Marta. zerkne. wczoraj znalazlam pol maraton i zaladowalam aplikacje na telefon, ktora mi bedzie liczyc km, tempo i kcal. jutro zamierzam zaczac :) ale zerkne na stronke na pewno. thnx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
obliques

ustaw sobie 1700kcal i daj 120g bialka/ 70g tluszczy i reszte ww licz równiez warzywa


Krewetko, obli zalecała liczenie warzyw

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

help!!I need somebody..

Następny temat

kolejna redukcja

WHEY premium