SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sanibu, redukcja - podsum str 16

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
miska dzisiejsza

trening troche powiekszylam dodajac kilka cwiczen




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
dzisiejsza miska



cos mi sie banan jeden rozpanoszyl, byly 2 dzisiaj tylko!!

Zmieniony przez - sanibu78 w dniu 2013-08-22 22:09:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
miska dzisiaj beznadziejna wyszla wiem, bialko niedojedzone, wegli sporo, oj nieladna!

pocwiczylam. sprobowalam przysiadow ze sztanga z obicazeniem 12,5 kg, nie moglam sztangi z plecow zdjac, musialam dziecko do pomocy wolac ;)obiazenie z hantlami w sumie prawie takie samo ale od sztangi rece mnie bolaly od trzymania jej wysoko. poza tym reszta ok

jutro z ranca wyjezdzamy pod namiot wiec nie bede mogla pewnie liczyc miski ale postaram sie jesc czysto, w miare mozliwosci. upieklam pieczen i chleb zaraz wstawiam do piekarnika, kurczak wziety i jaja wiec nie powinno byc tak zle.

do poczytania we wtorek wiec :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Jak nad morze jedziecie to jeszcze ryby możesz łowić Morskie dzikie najlepsze!!

Zmieniony przez - tolka2012 w dniu 2013-08-23 22:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
Wedka wzieta, zobaczymy czy bedzie co jesc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
mnie tu weekend nie bylo a taaaakie zmiany!! super!!

miska dzisiejsza troche zachwiana bo w polowie campingowa, w sumie tylko srodkowy posilek zjadlam w domu. w weekend bylo czysto i jadlam zwykle wiecej bialka niz dzisiaj. do tego zlapane kraby :)

po campingu skrecona kostka boli jeszcze bardziej :( moze pojde do lekarza jeszcze raz bo bol mi sie przemiescil ...

jutro wracam do pieknej miski i treningow swoich wymyslonych na okolicznosc kontuzji :/



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
dieta zbilansowana - 120/70/ww/1700 kcal
treningi - 3 x tydz robie zlepek treningwoy tak zeby kostki nie przeciazac (kontuzja, skrecona kostka 2 tyg temu), rozgrzewka - marsz z unoszeniem wysoko kolan i rozne machania rekami; ale tak naprawde nie wiem jak cwiczyc i czy nadal trzymac rozklad... i nie wiem kiedy zaczne biegac, to juz 2 tyg a kostka nadal boli, teraz jakby sciegno troche wyzeh z tylu nogi









Zmieniony przez - sanibu78 w dniu 2013-08-27 18:09:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
A nie pomyślałaś o tym, że kontuzję najpierw wyleczyć a później brać się za jakiekolwiek treningi czy to biegowe czy siłowe? Ciągnie się to już 2tygodnie i nie byłaś jeszcze u lekarza... ręce normalnie opadają
Najmądrzej byś zrobiła idąc do lekarza/fizjoterapeuty i dać nodze wyzdrowieć.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3756
Kostke skrecilam 10 sierpnia. Bylam u lekarza od razu. Caly tydz prawie nie chodzilam, okladalam lodem, smarowalam, bralam paracetamol i trzymalam w gorze. Lekarz kazal tak robic 4 dni.

Potem zaczelam od treningu glownie na rece, ostatnio dolozylam przysiady z hantlami.

Do lekarza chce pojsc jeszcze raz bo nadal kustykam i boli mnie jakby sciegno a niewiele chodze, cwicze nadal glownie gorne partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Skoro nadal boli to idź do lekarza jeszcze raz (a nawet nie do lekarza a ogarniętego fizjoterapeuty ten więcej Ci powie ale też wypytaj jak to się ma do ćwiczeń siłowych, co możesz robić a czego na razie unikać) - a jak ten nie pomoże to do innego. Co innego można doradzić skoro nikt nie widział ani nogi ani zdjęć tego skręcenia. Zamiast siłówki machanej bez ładu i składu rób jakieś rozciąganie/jogę (w miarę jak stopa nie boli) bardziej na zdrowi Ci to wyjdzie - przynajmniej do wyjaśnienia sprawy stopy skoro nadal boli.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

help!!I need somebody..

Następny temat

kolejna redukcja

WHEY premium