SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rondell - HST :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


od 6.09 jade HST nastawiony na plecy i bikol jak mozecie to ocencie jak mi idzie

animal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


zdjecia moze nie sa najlepszej jakosci postaram sie niedlugo zamiescic lepsze

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


na zdjeciu powyzej stoje bez przypinki w pozycji lajt moj staz i reszte opisalem w poprzednim artykule

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Niezle ! Ja za tydzien zaczynam HST No i cykl cell pump + mono dodam.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


dzisiaj zaczalem cykl 10-tek tak wiec jestem w trakcie jak narazie to przyszlo mi +1cm w bicu i +2cm w klacie jest to powrot po wakacyjnych spadkach

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
cichy dzieki jade bez szczegolnej diety (oczywiscie oszczedzam sie z fast-food'em i innymi tego typu rzeczami) no i bez supli ale i tak nie narzekam

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


jak tylko bede mial lepsze zdjecia to postaram sie je wrzucic ciezko mi bylo dobrze zapozowac i jednoczesnie zrobic zdjecie ale i tak nie wyszlo chyba najgorzej

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


to sa moje kapturki ktore niestety wyszly marnie na tym zdjeciu ale w rzeczywistosci wygladaja troche lepiej choc oczywiscie moglyby byc lepsze

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


to sa moje plecki zdjecie bez wiekszej przypinki - lekko sie napialem
czekam na ocene zarowno ta pozytywna jak i negatywna
nie wiem czy poczynilem wieksze postepy bo mnie jest trudno cokolwiek oceniac skoro sie widze na codzien

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
Cichy mozesz mi wrzucic na reptile333 malpa go2 pl rozpiske pumpa i mono? taki sam sobie chcialem zapodac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koleś

Następny temat

oto ja %-)

WHEY premium